• ~obłuda tvjen
    (2016-08-09 18:30)
    .....jaka polska ???? POLSKOJĘZYCZNA pismaki z der dziennik....sponsorowana przez sorosów i inne jadowite człeczki.....
  • ~Telewidz
    (2016-08-09 16:19)
    TVN 24 tak jak i całe TVN to dno. Jeśli się ogląda to tylko po to aby było się z kogo pośmiać. Super dnem to szkło kontaktowe, a szczególnie klępy stare dzwoniące do programu i mówiące to samo tak jakby im ktoś wcześniej powiedział co mają mówić. Niektóre osoby często dzwoniące to wygląda jak by były dyżurnymi do których najpierw dzwonią z redakcji, mówią im co maja powiedzieć a następnie wpuszczają je na antenę. Wyjątkowo żałosnymi redaktorami są Miecugow i Sianecki a komentatorzy to jąkały hrabia i łysy.
  • ~n
    (2016-08-09 18:06)
    Resortowa blachara. Gdzie jest resortowa blachara?
  • ~Internauta
    (2016-08-15 10:38)
    Masz rację te klępy tu jest organizowana przez TVN 24 hucpa bo inaczej one już dawno wpisywałyby hymny pochwalne tutaj na cześć TVN ale te ograniczone klępy nie wiedzą co to jest komputer i jak się go obsługuje stąd tutaj jest cisza w internecie.
  • ~niepis
    (2017-08-27 11:59)
    Same zgniłe komentarze to jakaś zmowa? to tvp jest dnem.
  • ~sp
    (2016-11-02 16:11)
    Miejmy nadzieje, że stacja dezinformacja zakończy swój żywot. Kończ .. wstydu oszczędź.
  • ~TVN18
    (2016-10-27 22:30)
    zła nazwa mimo wszystko i niezgodna z prawdą - bo TVN24 nadaje na żywo od godz. 6 rano do 12 w nocy. A między północą i 6 rano są powtórki z całego dnia. Czyli NIE JEST CAŁODOBOWA, a co za tym idzie powinna mieć nazwę TVN18, bo tylko 18 godzin z doby jest nadawane na żywo....
  • ~zachodni kolchoz
    (2016-10-04 12:40)
    Stacja informacyjno propagandpwa sterowana POza granicami kraju.
  • ~Obserwator
    (2016-08-24 15:33)
    Jeszcze tej szczujni nie zlikwidowali, to skandal a szczególnie SK.
  • ~ddd
    (2016-10-05 06:38)
    ta stacja jest nieobiektywna , propaganda calą gębą