• ~Ruska buda na lotnisku w Smoleńsku tzn wieża
    2015-04-15 16:52
    Najpierw niech się wyleczy u Logopedy jak chce być prezydentem idiot
    Przecieżc tego idiotę nie można zrozumieć o co mu chodzi To już dziecko 5 letnie ma wyrazniejszą wymowę jak ten kaleka
  • ~wojtek
    2015-04-15 15:52
    Facet jest szczęśliwy, jego świat jest taki prosty, czarno - biały.
    Albo zero, albo jeden.
    Spóźnił się na świat o jakieś 200 lat.
  • ~jan
    2015-04-15 16:04
    Kiedy ten człowiek powiedział coś mądrego ? Ja sobie takiego faktu nie przypominam. Ciągle plecie jakieś bzdury i są niestety tacy którzy wierzą w to co on gada.Mucha pod brodą nie świadczy o mądrości tego faceta.
  • ~bum-bum
    2015-04-15 16:26
    Pyskaty jest i chyba to wszystko.
  • ~Realista
    2015-04-16 14:04
    Poziom intelektualny Korwin-Mikkego jest łatwy do odczytania dla każdego inteligentnego i wykształconego człowieka. Oto kilka z pośród setek głupich haseł wypowiedzianych przez niego w bardzo krótkim czasie:
    A. Cytuję: "Jedyna rzecz jaką wynaleziono w Szwajcarii jest zegar z kukułką". A teraz fakty:
    1. Szwajcaria to kraj, który we wszystkich przeprowadzanych rankingach znajduje się na pierwszym miejscu w Europie i ścisłej czołówce światowej pod względem innowacyjności (wynalazczości).
    2. Wyższa Federalna Szkoła Techniczna z Zurychu (Eidgenössische Technische Hochschule Zürich) we wszystkich renomowanych rankingach uczelni wyższych na świecie jest oceniana jako najwyższy poziom światowy - zawsze pierwsza w Europie i druga lub trzecia na świecie po amerykańskich MIT (Massachusetts Institute of Technology) i ostatnio CIT (California Institute of Technology).
    3. Szwajcaria to kraj, który stworzył najefektywniejszą i najbardziej stabilną demokrację na świecie, a jej obywatele cieszą wolnościami i partycypacją w zarządzaniu swoim państwem niespotykaną nigdzie indziej.
    4. Szwajcaria to kraj, który przy niemal całkowitym braku bogactw naturalnych i bardzo ograniczonej ilości ziem uprawnych, stworzył najstabilniejszą i jedną z najbardziej efektywnych gospodarek na świecie.
    A teraz pytanie. Czy można w ogóle powiedzieć coś głupszego???
    B. "Nie ma czegoś takiego jak prawo międzynarodowe"
    Tego chyba nie trzeba komentować. Równie dobrze można by powiedzieć, że nie ma ONZ-tu.

    Co się tyczy inteligentnych kobiet to prawda jest taka, że większość inteligentnych kobiet, według mojego doświadczenia, unika głupkowatych, niewykształconych i nieinteligentnych facetów. Dlatego jestem w stanie uwierzyć, że w jego otoczeniu takie kobiety to zjawisko niezwykle rzadkie i bardzo krótkotrwałe.

    A teraz pytanie podstawowej: czy ktoś taki może zrobić coś pozytywnego dla Polski??? Bardzo wątpię!!!
  • ~Filip
    2015-04-15 18:42
    Połowa wypowiadających się tu ludzi to idioci, każdy dosłownie KAŻDY narzeka na sytuacje w naszym kraju a kiedy pojawia sie ktoś kto chce to zmienić jak JKM to wszystkie barany sie podnoszą i są przeciw niemu bo np "niewyraźnie mówi", ja sie pytam co to za argument??? -Żaden. Ale Baranowi nic nie wmówisz takżę nadal głosujcie na Komorowskiego czy Dude i żyjcie w tym bałaganie.
  • ~SEB
    2015-04-15 18:25
    Po co zapraszać takiego typa. To tylko sprawia wrażenie, że jest osobą wpływową. A jest żałosnym błaznem.
  • ~św.NH
    2015-04-15 15:44
    JKM czyli czarujący mdłych gniewnych umysłowo na tip top świętych materializmu dialektycznego.
  • ~mirek
    2015-04-15 16:16
    Kretyn nie majacy pojecia o czym mowi
  • ~donald kaczor tusk..