• ~art
    (2014-11-03 12:01)
    co trzeba mieć w głowie żeby brać udział w czymś takim i to oglądać..?
  • ~Twu!
    (2014-11-03 09:59)
    Wielka żenada.
  • ~gosc
    (2014-11-07 21:51)
    jak prawie wiszystko w TV zerzniete z pomyslow w USA ,tyle tylko ze tak dretwe ze w USA nikt by tego niemotliwego programu nie ogladal.
  • ~Baba _to_zło
    (2014-11-03 10:49)
    Oj Stachu Stachu i po co ci to było ? miałeś spokojne życie, gazu zużywać nie musiałeś a teraz...na stare lata będziesz miał Sajgon w chałupie i do materaca nie bedzie co wkładać ;(
  • ~telewidz
    (2014-11-03 13:21)
    28-letni rolnik z Warmii pożegnał się ze swoimi dziewczynami z planu w złym stylu.
    Na wójta nie pasuje.Zarozumialec.
  • ~tele-wic
    (2014-11-03 17:59)
    Skończyły się wybory, teraz test na umiejętność kopulowania. Czy będzie bezpośrednia transmisja ze zwolnioną akcją i powtórzeniami bardziej pikantnych szczegółów?
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-03 18:00)
    PARODIA PROSTAKÓW !!!
  • ~czesiek
    (2014-11-03 19:22)
    Kto kogo wybrał ? , wybierali rolnicy z pośród wybrających pań a kto wybierał i w jakim celu pokaże życie . Zle świadczy o rolnikach których zalet nie dostrzegły Panie z bliskiego otoczenia znające ich osobiście .
  • ~wPiSdu
    (2014-11-03 22:50)
    największym hitem będzie program: JArek szuka żony
  • ~Marta