• ~Leon
    (2014-10-01 09:46)
    Czyli abonament rtv trzeba podniesć aby gwiazdki z lumpeksu mogły sobie kupić drogie autka, posiadłości nad jeziorami kosztem biednej tvp2.
  • ~abonament
    (2014-10-01 18:43)
    Mam to w d..pie nie płacę abonamentu a Urbańska to gwiazdka zapewne filmów xxx
  • ~Adler
    (2014-10-01 19:48)
    Szczęśniak! Pięknie wyglądasz! Lepiej niż biskup Wesołowski! Jak bum cyk, cyk!
  • ~sp
    (2014-10-01 10:47)
    To jest chore. Władze TV windują koszty, bo od tego zależą ich profity- Towarzystwo wzajemnej adoracji. Chcą podnosić abonament,
  • ~polak
    (2014-10-01 12:14)
    Ludzie za takie badziewie takie gwiazdy biorą ogromne pieniądze , ludzie nie płaccie abonamentu Dworakowi i jego darmozjadom zbojkotujmy tą fałszywą telewizje niech wrescie zdechną z głodu te gnoje.
  • ~tele-wic
    (2014-10-01 14:05)
    Płaćcie dalej abonament bando głupich moich Rodaków. Menele potrzebują szmalu, narkotyki wszak kosztują, wóda też coraz droższa, luksusowe samochody także z niezłymi cenami, a szmaty - jedna taka pseudo gwiazda potrafi wdać jednorazowo na ciuchy nawet 40 tysięcy.
    Płaćcie abonament, bo listonosze będą Was sprawdzać.
    Ale nas Braunie możesz pocałować w sam środek odbytu, kał dla chłopa, nie zegarek (przepraszam "ministra" Nowaka).
  • ~AntyPOdy
    (2014-10-01 14:41)
    No i wiadomo dlaczego musi każdy dom zapłacić haracz na to dziadostwo którego bez cyfrowej przystawki oglądać się już nie da, czyli nie ma się tzw. "możliwości technicznej oglądania" a co z miejscami do których sygnał TV i radiowy nie dociera ?? Oni też będą zmuszeni do płacenia dodatkowego podatku ??!! Weżcie przykłąd z UK, tam płacą Ci co korzystają, a Ci co nie korzystają nie płacą, zgłaszają taki fakt, przyjeżdża kontroler, sprawdza i wystawia papiór że wsztyko się zgadza ! i tyle ... szacunek wobec wolności obywateli.
  • ~banda
    (2014-10-01 15:38)
    a ja i tak bede to ogladala :) program jakos sie wyroznia na tle innych, nie obchodzi mnie to ile zarabiaja. pracuja to dostaja kase proste. ale cebulaki i tak beda zazdroscic i hejtowac!
  • ~droga bando
    (2014-10-05 22:40)
    oczywiście, że możesz to oglądać a nawet na złość mamie możesz odmrozić sobie uszy ale TVP nakazuje wszystkim Polakom obowiązkowo płacic abonament telewizyjny i nie wierzę aby ktokolwiek z płacących godził się na takie gaże dla tych "gwiazd" za program którego nikt jeszcze nie widział. Próbowalem oglądać rolnika szukajacego żony, w tej telewizji to chyba ktoś na głowę upadł, to jakiś "bigbrader" na polu owsa.
  • ~sp
    (2014-10-16 15:42)
    Im drożej tym lepiej dla władz TV - o to chodzi.