• ~aneta
    (2014-05-27 17:04)
    Aneta Zając była bardziej kobieca , Moro wyglądała jakby cierpiała na anoreksję...
  • ~kobieta
    (2014-05-28 01:43)
    do Igora...
    Piekny komentarz, rzadko spotykany a ile w nim prawdy.
    Dziekuje jako kobieta.
  • ~ZbyszekD
    (2014-05-26 14:08)
    Wyboru powinno dokonywać profesjonalne jury, ale nie byłby totalnego łupienia ludzi. W ,,Dzienniku'' widziałem mema: ,,Przetestuj swoją głupotę" - dotyczące konkursów sms-owych .Przetestowałem w ostatniego Sylwestra, już po paru, wysłałem sms-a, ale okazało się, że jeszcze trzeba wysłać dwa, a po nowym roku przyszedł komunikat, żeby wysłać następnego, ale już byłem trzeźwy, Totalne łupienie ludzi, a ta pani wygrała bo występuje w Polsatowskich serjalach.
  • ~Igor
    (2014-05-27 19:39)
    Przypomniała facetom, że kobiety mogą być wrażliwe, czasami nieśmiałe, że nie są maszynami nastawionymi tylko na sukces, wszechwiedzące, drapieżne, idące po trupach niszczące szczęście innych.
  • ~myk
    (2014-05-27 19:42)
    uwielbiam ją, cudowny człowiek - chciałoby się częściej oglądać takich ludzi
  • ~jagela131
    (2014-05-29 15:58)
    Do Zbyszka D...
    Ta Pani wygrała, bo pokochało ją większość Polaków... Nie szukaj dziury w całym, tylko zaakceptuj ten wybór. Pozdrawiam
  • ~nnmmnm
    (2014-05-30 13:30)
    pani moro była najlepsza in to ona powinna wygrać no ale to Polsat to wiadomo był że musi wygrać Aneta a nie pani Joanna szkoda ponieważ pani Joanna naprawdę dobrze a nawet świetnie tańczyła
  • ~Andrew
    (2014-06-04 00:23)
    Co Polska dziewczyna robi z jakims cyganem z Wloch
  • ~sig69
    (2014-06-04 06:02)
    Jeszcze jedna polska dziwka ze wsi, ktorej imponuje obslizly wloski zigolak. Nic dziwnego, ze kraj nadwislanski sie rozpada...
  • ~igi
    (2014-06-10 23:23)
    Miło oglądać taką parę. Bardzo sympatyczni.