• ~bdtf
    (2014-02-09 20:38)
    Mam cały ten taniec głęboko w d---ie
  • ~EGZORCYSTA
    (2014-02-09 12:49)
    A gdzie Trynkiewicz i matka Madzi???
    To jakieś jaskrawe niedopatrzenie, żeby największe gwiazdy ostatnich lat nie włączyć do programu!
  • ~wiwi
    (2014-02-17 12:30)
    a ja czekam na ten program z utęsknieniem, nieważne kto wystąpi, ja zawsze dobrze się podczas tego programu bawię i czekam z jego emisję
  • ~ha ha ha
    (2014-02-11 13:18)
    Jaka tajemnica ?
    Wszyscy wiedzą , że wystawicie Katarzynę TUSK !
    ---
    Przed wyborami trzeba ocieplić wizerunek Premiera.
    Tak ocieplicie , że wybuchnie jak bomba :)))
  • ~niefan
    (2014-02-10 01:25)
    to nie jest taniec z gwiazdami tylko z nieudacznikami, powinna leciec muzyka zostawcie tytanika, głupawa plasticowa lala , mama blizniąt bez seksu, dramat szkoda brzozowskiego i tego m jak m bo fani goście reszta nieudacznicy i tyle.
  • ~ok
    (2014-02-10 01:27)
    rozenek blogował ze na nartach gdzies wjedzie, pewnie majdan go wyłapie swoją maczugą
  • ~GENDER oborowej KLEMPY
    (2014-02-09 19:50)
    Czy autor tekstu zna pojęcie "GWIAZDA". Widać, że NIE. Taki brukowy pryszczaty "pismak" jakie "gwiazdy".
    Oprócz siatkarza reszta to jakieś celerbryctwo, nie znam być może dlatego, ze nie oglądam badziewia pt. seriale, a te nazwiska nie odbiły się nawet marnym echem w jakiejkolwiek znaczącej produkcji PRAWDZIWEGO KINA /nie w telewizorni/.
    Pokaże cycki, pokaże dooooope, zrobi skandal...i w opinii bezmózgowych pismaków - "GWIAZDA" .
  • ~Patrykj
    (2014-02-09 15:49)
    A ta cala sztuczna lala jest modelka ,ale czego bo nie bardzo wiem ,co ona wlasciwie reklamuje ,chyba ze glupote
  • ~spostrzegawczy
    (2014-02-09 14:57)
    Tak, tak... A Wielką Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia i TV dyrygował będzie Stefan Rachoń, a zapowiadać będzie się gustownie Teresa Pisarek.
  • ~Teczowy
    (2014-02-09 13:29)
    12-stą zawodniczka bedzie Ania Grodzka uważam że to byłoby tolerancyjne i nikogo by nie dyskryminowało