• ~Adam
    (2013-09-04 12:16)
    Ramówka z Agatą Młynarską i przerywniki z jej osobą to porażka. Nie mam ochoty co chwilę oglądać pani Młynarskiej
  • ~Janek
    (2013-09-06 02:34)
    TO TAKIE GWIAZDY JAK JA KSIEZYC.
  • ~Xys
    (2013-09-16 13:38)
    To są szkarady a nie gwiazdy...
  • ~telewizyjny nieboskłon
    (2013-09-05 12:23)
    Chciałbym w telewizji oglądać normalnych dziennikarzy, redaktorów, komentatorów, reporterów, sprawozdawców.
    GWIAZDY pooglądam sobie na niebie.
  • ~oglądacz
    (2013-09-06 14:52)
    Przecież mój wpis był ze wszech miar kulturalny i prawdziwy i nikogo nie obrażał. Tylko panu Braunowi powiedziałem, że to jest telewizja publiczna nie jego prywatna.
  • ~janek K
    (2013-09-06 20:01)
    Jaka telewizja takie i gwiazdy. Tą telewizję trzeba zaorać i zbudować coś nowego od początku. Dość tych gwiazdeczek z gwiazdorem Braunem na czele. To jest marnotrawienie publicznych pieniędzy. Obecne kierownictwo telewizji nie ma żadnego, powtarzam żadnego pomysłu na ową jakość. Najlepiej charakteryzują ją debilne programy rozrywkowe te mru, mru i im podobne. Reszta na podobnym poziomie. I te koszmarne stare nowe fgwiazdy kraśki, tadle, lisowe i im podobne. Chyba czas z tym skończyć
  • ~Eliza
    (2013-12-04 14:05)
    Pomimo swoich lat zawsze piekna Grazynka. Moze i tez sobie cos niecos poprawila ale robi to bardzo delikatnie.Pozdrawiam i całuje Panią rażynę. Chcialabym jeszcze dlugo Panią oglądać!!!.
  • ~sp
    (2013-11-16 10:55)
    Gwiazdy ,w domyśle, to powinno być co wyjątkowego. Nazywanie takiej liczby lektorów telewizji gwiazdami to nadużycie, kryptoreklama lub samouwielbienie.
  • ~BgM
    (2013-09-28 12:55)
    To sa te tajniki ? a gdzie cos noweg ? nie dosc,ze jesien i deprecha z nia sie zbliza-LITOSCI !!!...
  • ~SyriuszB
    (2013-09-12 18:15)
    Mam 51 lat i myślałem że PRL odszedł. A tu proszę z "towarzyszy" gwiazdy porosły.