• ~Aśka
    (2013-06-22 16:34)
    Pamiętam "domowe przedszkole" "wakacje z duchami " "podróże pana kleksa", "pi i sigma" "teleranek" tik tak ", jakie fajne wtedy były programy dzis puszcza sie dzieciom jakies pokemony co za syf
  • ~misiek.
    (2013-06-22 12:01)
    A dlaczego nie zdjęli kultowego "M jak mdli mnie"?
  • ~kucharka
    (2013-06-22 12:42)
    No jak to! Przecież to jest pani Łepkowskiej! Pogłupieliście!? Ona jest nietykalna! I jej durnowate seriale też!
  • ~gosc
    (2013-06-22 12:56)
    Polskie ZOO - Szopka noworoczna ,Zulu Gula ,szkoda ze już nie ma :(
  • ~hohoho
    (2013-06-22 13:04)
    A pan Krzysio nie lubił czasem pokazać siusiaka swoim maluchom?
  • ~Ironiamuss
    (2013-06-22 14:46)
    Tytuł: "Kultowe programy TVP, które zniknęły z anteny"...Zniknęły? W następnym zdaniu temu zaprzecza informując, ze przeniesiono. Dla mnie to tak wygląda szmaciarskie dziennikarstwo.
  • ~Azet
    (2013-06-22 15:27)
    Ciekawe, że nikomu z tych "jurorów" nie brakuje LISTÓW O GOSPODARCE - pierwszego programu w Polsce BEZ CENZURY !!!
  • ~Ewa P.
    (2013-06-22 17:48)
    Mnie już mdli na widok Manna od dwudziestu paru lat.
    Dlatego nie włączam kanału Kultura, gdzie leniwie seplenią od rana do wieczora we dwóch z Grzegorzem Wasowskim.

    Jak długo można odgrzewać wciąż te same dowcipy?
    "Trzeba wiedzieć, kiedy wstać i wyjść" - śpiewał Młynarski.
    Widocznie Mann ma nie tylko problem z dykcją, ale i ze słuchem.
  • ~berl
    (2013-06-22 19:16)
    Normalnie brawo. Pan tik-tak to raczej nie Andrzej Grabowski, panie autorze.
  • ~moze nie kultowe ale nie zle
    (2013-06-22 22:40)
    Wieczorynke moga sobie przeniesc na TVP ABC byleby kanal byl dostepny tak szeroko jak jedynka, jesli chodzi o Pana Tik-Taka to krotko na poczatku byl to Andrzej Marek Grabowski ( nie Ferdynand Kiepski tylko prof. Ciekawski) a nastepnie wiele lat dobrze znany Krzysztof Marzec (na zdjeciu). Z panem Manem to ostatnio nawet red. Anna Gacek juz nie moze wytrzymac.