• ~Ro23
    (2013-06-12 18:34)
    Nasze rodzime pierniki dziennikarskie, tuzy wazeliny i autorytety partyjne pokroju Lisa, Olejnik, Węglarczyka, Pochanke, Kuźniara, Żakowskiego czy Paradowskiej szczerze nienawidzą Mariusza za to że facet jest niezależny i mówi to co myśli w przeciwieństwie do nich, czytających z prompterów speakerów bo na miano dziennikarza chyba żadne z nich nie zasługuje. Dlatego ludzie cenią Maxa a nie szanują mainstreamowych wazeliniarzy
  • ~jazzy
    (2013-06-12 15:33)
    ten cały kolanko... pożal się boże, zadziwiający wręcz brak talentu. chopie, ulice zamiataj!
  • ~danka
    (2013-06-13 19:35)
    z przyjemnością słucham i oglądam p. Mariusza.Facet ma jaja , mówi konkretnie i ciekawie.A miernoty mu zazdroszczą
  • ~SE34
    (2013-06-12 14:41)
    nie lubię jak jakaś zawistna miernota krytykuję bardziej utalentowanych kolegów, Węglarczyk to chyba najnudniejszy dziennikarz w kraju, może Maxowi buty czyścić a nie dawać rady jak ma prowadzić program
  • ~Janusz Normalny
    (2013-06-13 08:32)
    Czy to ten, który klęczał przed Jolantą?
  • ~hej sokoly...
    (2016-01-07 10:32)
    maksiu, podobnie jak lis zawsze niezwykle histeryczny. mysle, ze cudnie wpasuje sie w kaczoland.
  • ~Markon
    (2013-06-16 17:41)
    Pan Mariusz to to typowy skuza i rasista.("Czlonek" Cherbaciarzy)Taksy sa zbrodnia przeciwko amerykanskiej demokracji a Obama jest komunista a moze nawet kolejnym wcieleniem Hitlera-antychrysta.Jego dziennikarstwo jest rownie wywazone i profesjonalne jak moj komentarz o wyzej wymienionym bufonie.
    Mam wrazenie ze nie powinienem zamieszczac tego komentarza bo to tylko podsyca jego popularnosci wsrod polskich intelektow :)
  • ~prawda
    (2013-06-15 01:17)
    Czy to jest ten sam Kolanko co napisal na ONET ze wybory pezydenckie w USA wygra Romney? To bylo 4 dni przed wyborami. Kompletna zenada,,, a nie dziennikarstwo..
  • ~antyk