• ~gibaj
    (2013-05-19 23:29)
    Śmierdzące Lisy ciągle w TV
  • ~lizweek
    (2013-05-19 15:11)
    Hanna Kedaj-Smoktunowicz-Lis-coś jeszcze.. korowód miernot.
  • ~iga
    (2013-05-19 14:29)
    a juz sie ucieszyłam,że Lisowej w tv nie bedzie.
  • ~palikoń
    (2013-05-19 15:26)
    Autor pisząc ten artykuł nie przygotował się za bardzo , pominął wielu dziennikarzy ,telewizyjnych wyrzuconych za niePOprawne POgłądy , a zajął się tylko wyselekcjowanymi celebrytami , spośród których niektórzy POnownie pracują w telewizorni. Niestety oprócz P. Dowbor nie mam dla POzostałych współczucia.
  • ~wic
    (2013-05-19 15:38)
    Z tych wszystkich wyrzuconych z TV Polskiej szkoda mi tylko p.Katarzyny Dowbor reszta to miała sieczkę w głowie.
  • ~akwa
    (2015-09-14 23:15)
    Dlaczego jeszcze Państwo Lisowie pracują w w TVP? Program Lisa jest mało ciekawy jak na obecne czasy ale bardzo drogi.Natomiast prowadzenie Panoramy przez p.Lis tak mizerne, że nie da się oglądać i słuchać. Wywiady nie przygotowane, ospale prowadzone? Pożal się Boże takich dziennikarzy utrzymywanych za nasze, podatników pieniądze. DOŚĆ TAKIEGO POSTĘPOWANIA!!!
  • ~michpawe
    (2013-05-19 15:58)
    chcemy widzieć nowe i mlode buzie a nie starych purtów.
  • ~Lis
    (2013-05-19 20:53)
    Stare baby won na szrot !!!
  • ~akcja pod publiczke ciekwe
    (2013-05-19 14:02)
    jaka i gdzie beda robic kase za 6 mieisciecy.
  • ~FELIX
    (2013-05-19 19:15)
    ZE ZWOLNILI TO NORMALNA SPRAWA ALE TO CO ZROBIŁA ESKA TO O POMSTE DO NIEBA WOŁA , TEMU CO ZATRUDNIŁ MAJEWSKIEGO W ESCE TO NAGRODE NOBLA W POSTACI BOBLA, SIE NALEZY , NAJGŁUPSZY PORANEK W RADIU JEST W ESCE JAK MAJEWSKI PROWADZI TAKIE GŁUPOTY CO ON PITOLI TO KROWIE NA POLU USZY OPADAJĄ , TAK JAK MOGŁEM SŁUCHAĆ ESKI 24H TO TERAZ NAPEWNO NIE WŁĄCZE OD 6 DO 9 RANO ---TAKIEJ KICHY TO NIGDZIE NIE MA