• ~Loulou
    2013-03-24 18:42
    ani urody, ani charyzmy, ani inteligencji... pustka i nuda. Kto u tej starszej pani ma dlugi, ze ja tak promuje? Szkoda, ze spoleczenstwo musi za to cierpiec...
  • ~007
    2013-03-24 18:59
    Ciekawe czy ona też z "lini" urbana?
  • ~sam
    2013-03-24 17:43
    zbyt duzo makijarzu pani rodzenek
  • ~WIELBICIEL
    2013-03-24 16:48
    Małgorzata Rozenek chwali się swoim wykształceniem. Ukończyła ZAOCZNIE wydział Prawa i Administracji UW. Teraz twierdzi, na potrzeby mocodawców i gawiedzi, iż jest w trakcie robienia doktoratu.
    Pomimo całkowicie przeciętnej urody, starego jak na 44 lata wyglądu (chociaż po przebyciu wielu operacji kosmetycznych!!!), debilizmu kreowanej przez siebie postaci Perfekcyjnej, koszmarnego "aktorstwa", okropnego głosu i fatalnej dykcji, a także pomimo marnej inteligencji - kobieta ta jest lansowana przez TVN oraz inne media z nieprawdopodobną częstotliwością i siłą...
    Pytanie za 100 punktów: którzy to starsi napaleni panowie, z kręgu władców mediów lub IIIRP, odwdzięczają się Rozenkowej za jej – nazwijmy to delikatnie – „przychylność”, a raczej chyba „rozchylność”???
  • ~aqq
    2013-03-24 13:17
    Od dawna nie oglądam TV i utwierdzam się w tym bardziej, czytając takie teksty jak ten. DNO.
  • ~greg
    2013-03-24 14:03
    sztuczna geba pani rodzenek jest nie do zaakceptowania
  • ~new yorkerr
    2013-03-24 20:16
    dlaczego w Polsce nie zrobia niz z wlasnej inicjatywy a wszystko jest kopiowane z zachodu (glownie z USA)? Czasy STUDIO2 dawno minely wiec poo co kopiowac - zatrudnic ludz i z glowa a nie znajomych z plecami i bedzie TV na miare polskiego ciemnogrodu
  • ~ajax
    2013-03-24 22:37
    Program skopiowany z zagranicznej telewizji.Zresztą w TVN innych przecież nie ma i nigdy nie było
  • ~Janusz Nienormalny
    2013-03-25 07:47
    Czy to nie jest matka posła Rozenka?
  • ~mamoniowa303
    2013-03-25 07:48