• ~omo
    (2013-03-17 13:47)
    oni to robili dla kasy tylko dla kasy a za co by pili rządzili i sie lansowali , parcie na szkło i tyle
  • ~Gabriela
    (2013-03-18 12:42)
    Bardzo dziwię się M.Rodowicz. To na co zapracowała w młodości zwyczajnie trwoni. Czy nie ma innych zajęć i zaiteresowmiań. Niech już przestanie dawać zły przykład tym niby "gwiazdom" TV. Osmiesza sie tylko i nic poza tym.
  • ~mikrus
    (2013-04-16 14:40)
    kasa ich nęci i dlatego nie są święci
  • ~sandoval
    (2013-03-25 07:37)
    No odpowiedzcie "artyści" jak was pytają. Cisza. Zamurowało. Mój znajomy miał takie powiedzenie do nie szanujących się poważnych ludzi; "Panowie bądźcie panami"
  • ~Adler
    (2013-03-22 19:41)
    Po co to robią? Dla kasy durniu! Dla kasy! A tak poza tym człowieku, o jakich
    gwiazdach tu się mówi? To, że ktoś parę razy pokazał swoją gębę w jakimś
    porąbanym serialu - czyni go gwiazdą? Jak się niewiele umie - a ma się poprzez
    pokazanie facjaty w telewizji - swoje "pięć minut" - to się je wykorzystuje.
    Też na ich miejscu bym tak robił. Kto np. o takiej Cichopkowej będzie pamiętał za 10 lat? A tak - to tacy jak ona przynajmniej trochę grosza teraz na starość odłożą.
  • ~Misio
    (2013-03-21 21:31)
    Trzeba być bezmózgim idiotą, żeby uważać naród (narodek) za twórcę tego g...Przecież to nie "naród" promuje tych "celebrytów" tylko media publiczne za abonament RTV.
    P.s. Od Narodu Polskiego to z daleka i na kolanach.
  • ~Nergil
    (2013-03-18 16:02)
    Dla kasy,kasy i jeszcze raz kasy i popularności- prostytucja artystyczna ... to są puści bezwartościowi ludzie i co oni mogą zaoferować oprócz głupoty, próżności, skandali i chamstwa , NIC...nie każdy na figurę Dody aby coś więcej pokazać..
  • ~viva lemur
    (2013-03-18 15:20)
    Najladniejsze na wszystkich fotkach to malpki - lemurki!!! I oto celebryci...Viva Lemur!
  • ~paweł
    (2013-03-18 13:54)
    znajomość P.MARYLI-bliska z jednym z P.Jaroszewiczów,który spowodował jej popularność
  • ~Bogusław K. z Warszawy.
    (2013-03-18 13:52)
    Gwiazda to śp.Anna German.Te niby 'gwiazdy' i ich protektorzy z TV i radia
    to zwykłe smiecie.A my płaćimy abonament.