• ~lajkonik
    (2013-03-03 23:29)
    no coz idiotow nie brakuje .A najdziwniejsze jest ze robia z nich bohaterow Decydujac sie na spalenie i wiedzac ze wladzy to gleboko lata to naprawde trzeba miec poluzowane klepki.
  • ~strażak sam
    (2013-03-03 19:31)
    Za komuny nie było demokracji.teraz jak sie ktoś chce podpalić to sie podpala i władza nie gasi.W PRL niejaki Siwiec podpalił sie na stadionie a milicjanci go próbowali ugasic i ugasili. komuchy nie rozumieli że jeśli ktoś chce się spalic ma do tego prawo,a nie gaszą go i w dodatku mundurami. Co to były za czasy.
  • ~tak tak
    (2013-03-04 14:20)
    Kolejne " arcydzieło " na które pies z kulawą nogą nie pójdzie !
  • ~kiki
    (2013-03-05 05:51)
    Jej ,,twórcze'' gnioty, mam głęboko w d...
  • ~Po prostu
    (2013-03-05 12:58)
    Słyszę Holland rezygnuję z oglądania.
  • ~Ela
    (2013-03-05 14:49)
    Tytuł filmu jest nieadekwatny do tematu filmu, bo co to ma być, facet, jako krzew, czy tez Pani Hollad przypomniał sie inny krzew!!!???
    Bezsens!
  • ~ddd
    (2013-03-05 17:58)
    Cóż jedni oglądają amerykańskie ***** pokroju "Kolekcjonera" oraz idiotyczne komedie romantyczne dla pustych tamburynów, a inni wolą ambitne kino Agnieszki Holland. Zapowiada się dobry film który na pewno obejrzę.
  • ~Ciekawe kto ją finasuje?
    (2013-03-06 09:40)
    ... i kto w ogóle ogląda te jej filmidła?
  • ~Zelkan
    (2013-03-06 22:16)
    Niesmacznie jest pokazywac takie obrazki filmowe milcząc jednocześnie, że tej chwili w Bułgarii ludzie robią rewolucje i podpalają siew proteście przeciwko nędzy, którą zgotowała im Unia Europejska. Gdzie na tym portalu są wiadomości o rewolucji w Bułgarii?
  • ~Andy
    (2013-03-10 18:24)
    Film wygląda na wartościowy, potrafi zaniepokoić sumienie i zapytać się - jak JA bym się zachował, są Ludzie którzy nie zgadzając się na system gotowi byli na niewyobrażalny ból, a byli i gnoje jak ten komunista.