• ~marko
    (2013-02-09 08:40)
    TA ROZENEK TO PASKUDA!!!
  • ~Krytyk
    (2013-02-08 11:20)
    Elementarna kultura wymaga, by najpierw wymienic kobiety (przynajmiej w tytule). Ciekawe macie kryteria gwiazdorstwa (jesli prawdziwe byle informacje o uzywaniu prymitywnej" laciny" w obecnosci kobiet). Wart Pac palaca a palac Paca.
    Zmierzch cywilizacji europejskiej.Kto nie wierzy niech przeczyta ksiazke O.Fallaci najwybitniejszej dziennikarki przelomu X i XI w.
  • ~stanles
    (2013-03-30 11:00)
    Na ten widok juz sie zes,,,em buhaaaa
  • ~Rodzinka TV
    (2013-02-11 17:12)
    jak dobrze nie oglądać tych badziewiastych, jednych i tych samych pysków. Jak dobrze mieć inne kanały i nie oglądać miernego TVN pod każdą postacią. JAk cudownie mieć spokój i nie słuchać gadaniny i obrażania ludzi przez tego tłuściocha
  • ~agata
    (2013-02-10 10:56)
    dlaczego w tej ramówce nie ma pana Kużniara o wiele ładniejsza by była niż z panią Rozenek
  • ~bosman LV
    (2013-02-09 23:54)
    dlaczego nie ma w rozkładówce gwiazd, tylko miernoty...
    czas zmienić kanał...
  • ~JAN
    (2013-02-09 13:17)
    KIEDYŚ TVN TO BYŁ MÓJ ULUBIONY KANAŁ ! TERAZ OMIJAM JAK MOGĘ
  • ~były fan
    (2013-02-08 21:05)
    Muszę z przykrością powiedzieć,...co tam się dzieje ku...a mać w tym TVNie.
    Z dnia na dzień coraz gorzej
    ,pogonic całe to towarzystwo i zbudowac programy od nowa.
    Tej stacji nie da się oglądać,dziadostwo do potęgi,...co wy wyprawiacie ?
  • ~ABECEDE
    (2013-02-08 20:23)
    PILOTY W RĘCE!!!OTO MOJA ODPOWIEDŹ NA DUPIANY TVN!!!
  • ~monika87
    (2013-02-08 16:28)
    wielka znienawidzona, wiecznie trwająca w tvn trojca!!! durcok od jakiegoś czasu przybiera pozę trzymam się sam za rączki:))))) wciąga brzuch i prostuje karłowata posturkę!! jest żałosny!!!
  • ~motek
    (2013-02-08 14:10)
    dlaczego nie ma gwiazdy z tvn-u kużniara , WSTAJESZ I ŁŻESZ
  • ~kos
    (2013-02-08 13:31)
    Jaka stacja takie i " gwiazdy "
  • ~kakule
    (2013-02-08 13:21)
    Nie było lepszej pozy dla Małgorzaty Rozenek? Taka ładna kobieta a wygląda jakby się miała zaraz wypróżnić.Do"Wielbiciel": cała nadzieja w tym ,że ty nie jesteś władcą mediówlub kimś z rządzących.
  • ~jezes
    (2013-02-08 12:35)
    naj naj piekniejszy madrzejszy i wszystko co naj jest/ale tylko wg niego/ niejaki durcok
  • ~~bem
    (2013-02-08 12:06)
    Same smutasy z największym smutaso-ekspertem Miecugowem. Ale nawiedzone ludki nie mogą bez tych "gwiazd" już żyć i cały czas karmią się tą urbanowsko-walterowską propagandą.
  • ~pamela
    (2013-02-08 11:48)
    Patrzcie ludzie oto nie Polacy, dzieci i wnuki ubeckiej masonerii ciemiężycieli Polski i Prawdziwych Polaków !!! Rzeczywiście gwiazdy, czarne gwiazdy PRL_u. Patrzcie ludzie i omijajcie szerokim łukiem, to wasi wrogowie, kłamcy i oszuści, tuba PRL_u
  • ~WIELBICIEL
    (2013-02-08 11:20)
    Małgorzata Rozenek ukończyła ZAOCZNIE wydział Prawa i Administracji UW. Teraz twierdzi, iż jest w trakcie robienia doktoratu.
    Pomimo całkowicie przeciętnej urody, starego jak na 43 lata wyglądu (chociaż po przebyciu wielu operacji kosmetycznych!!!), debilizmu stworzonej przez siebie postaci Perfekcyjnej, koszmarnego "aktorstwa", okropnego głosu i fatalnej dykcji, marnej inteligencji - kobieta ta jest lansowana przez TVN oraz inne media z nieprawdopodobna częstotliwością i siłą...
    Pytanie za 100 punktów: którzy to starsi panowie, z kręgu władców mediów lub IIIRP, odwdzięczają się Rozenkowej za jej – nazwijmy to delikatnie – „przychylność”???
  • ~Janusz Normalny
    (2013-02-08 11:50)
    Same antypaty (nazwa zastrzeżona przeze mnie).
  • ~ulas
    (2013-02-08 12:41)
    Pani Gesler już stanowczo za dużo!
  • ~reksio
    (2013-02-08 10:54)
    O faktycznie wielkie gwiazdy. Wytapetowane ryje z ktorych cieknie obłuda

Może zainteresować Cię też: