• ~gosc
    (2012-11-20 19:14)
    czy naprawde tv jest dla glupkow???
  • ~gosc
    (2012-11-20 19:15)
    dlaczego usunietro komentare byly niewygodne???
  • ~obserwator
    (2017-01-05 18:53)
    idiota
  • ~ania
    (2012-12-13 23:28)
    Stuhr to rzeczywiscie towarzystwo w sam raz dla Wojewodzkiego.
    Wyznanie to samo i mentalnosc - po co doskonalic sie, wymagac od siebie, jak glosza niektorzy Polacy np. Karol Wojtyla - lepiej ponabijac sie z Ukrainek , z Polakow - kasa jest, kariera jest - kogo obchodza ci, ktorym Tusk kaze pracowac za marne tysiac zl (np. pielegniarki, opiekunowie, nauczyciele )
    chociaz to oni wykonuja bardzo potrzebna ciezka prace.
    Naprawde - leniuchow, zarozumialcow takich jak Wojewodzki omijam z daleka...
  • ~Gosc
    (2012-11-22 15:06)
    Macku ! Jestes swietny.Nie czytaj tych bzdur na forach internetowych.publicznosc Cie uwielbia.,a bydlo jak to bydlo
  • ~Gottard
    (2012-11-22 07:37)
    Szczurowi ręki się nie podaje i tylko świnie siedzą w takim kinie
  • ~jaga lat 70
    (2012-11-21 10:11)
    Brawo iwona przeciez mozna nie ogladac, to kojarzy mi sie z filmem ksiadz , gdzie przed kinem baby w noherowych beretach z - widlami - staly zeby uniemozliwic ogladanie filmu a przeciez mozna byloby nie przyjsc i tyle , ale nie ksiadz kazal potepic a wielki ojciec poparl i juz jest pozywka dla glupoty.
  • ~kasienka
    (2012-11-21 09:13)
    Wojewodzkiego i Shura przyzwoici ludzie PO prostu nie ogladaja, nie zapraszaja i omijaja szerokim lukiem.
  • ~xyz
    (2012-11-21 06:08)
    Takiemu czemuś, jak >gość<, >cd< i inni wychowankowie Pisu nie otwiera się drzwi w przyzwoitych domach! Niech się bawią z tzw. żoliborską kulturą.
  • ~dzeni
    (2012-11-21 00:45)
    panie kubo, ogarnij sie czlowieku, bo stajesz sie juz malo zabawny, a wrecz zenujaco-nudny