• ~ana
    (2012-10-25 13:16)
    żydowska kreatura
  • ~sweetie
    (2012-10-25 13:32)
    jak się widzi tę klempe i te jej idiotyczne miny to się żyć odechciewa a co dopiero jeść!!!
  • ~elos
    (2012-10-25 14:36)
    bylem w jej resteuracji warszawa polka jestem gleboko zdegustowany ,wyglad karczmy przydroznej ,bez obrusu,na pieczywo trzeba bylo czekac pol godz.,golonka nie dopieczona za druga porcje chrzanu zaplacilem dodatkowo ,ale w rach.byly wpisane frytki nie polecam nikomu tej knajpy
  • ~akuku
    (2012-10-25 15:34)
    co ta cholera robi dla głodnych dzieci w tym zasr..nym kraju??? sama się obżera dlaczego jak chce czegoś spróbować daje sobie nawalić tego żarcia po brzegi? co się z tym później dzieje???
  • ~StJ
    (2012-10-25 21:05)
    Geesler nabija kabzę producentom Ulgixu!! serwuje takie rewolucje kuchenne, że bez Ulgixu nie da się żyć, bo żyć zamienia się w fabrykę metanu i jazda tramwjem, autobusem staje się niemożliwa, bo tramwaj zamienia się w Gazprom!i byle iskra może sPOwodować wybuch!!
  • ~marta
    (2012-10-25 22:55)
    co Pani robi znam tą restaurację ważniejsza jest kasa od Pani dobrego imienia kompromitacja
  • ~nieuk
    (2012-10-26 15:12)
    raz prymat,a w masterszef kamis lub knoor,takie to oblicze polskiej zdrowej kuchni.nie sprzedały się obrazy artystce to została ekspertem gastronomni niedługo wszyscy aktorzy będą najlepszymi kucharzami,a zawodowi to głupki i nieuki pogratulować
  • ~czytelnik
    (2012-11-03 11:08)
    Droga niemiecka gazeto nie pokazujecie tej manipulatorki tak często bo to działa na moja niestrawność .Nie schodzcie do poziomu Pudelka czy innego takiego poważnego portalu Z góry dziękuje
  • ~DonnA
    (2012-11-13 13:21)
    Bywam czesto za granica, bylam poprostu zszokowana jak pierwszy raz
    taka audycje ogladalam. Wymalowane paznokcie, fryzura jak pod pradem,
    wiejski makijaz i wybor slow - katastrofa. Gdzie jest higiena??? Kim ta osoba
    jest albo kogo ona zna, ze moze takie kuchenne dno jako ekspert pokazywac?
    Jak slon w sklepie z porcelana, ona traktuje cale otoczenie jak niewolnkow.
    Jej zachowanie graniczy z bezczelnoscia. Higieniczne przepisy w kuchni
    sa surowo przestrzegane przez urzedy, ale tutaj zaden problem??? Ona
    jej recami najpierw wlosy co pare minut poprawia, ludziom reke podaje,
    koty glaszcze i potem kamera pokazuje jak ona wszystkie potrawy poprawia
    i dotyka. Lizanie palcow to jest szok prawdziwy, w kuchni przed kamera.
    Co to za inteligentne stworzenie w takim wieku cos potrafi??? Gdy ktos
    takie cos z takim wygladem , takim zachowaniem i taka inteligencja widzi,
    to mysli napewno co to za kraj , w ktorym takie cos jako ekspert sie traktuje!!!
    Jestem takze kobieta i powiem szczerze, higiena i zachowanie naleza do
    aspektow, ktore trzeba miec. Skoro ta osoba sie tak bezczelnie przed
    kamera zachowuje, jak to COS sie zachowuje, jezeli nikt nie patrzy???
    Jakie to COS higiena w domu prywatnie ma? Kim to COS wogole jest?
    To jest tylko w Polsce mozliwe, talenty i prawdziwi eksperci robia kariere
    za granica albo nie maja nikogo, kogo klepac po plecach moga albo sa
    za inteligentni, zeby taki niski poziom zachowania sie nauczyc. Biedny
    umyslowo kraj, gdzie takie COS z takim wygladem SHOW robic moze !!!
  • ~Gosc
    (2012-11-13 21:02)
    Nie moge patrzec jak wlosy sa rozczochrane w kuchni.Powinna miec siateczke ,a na to czapeczke lub kapelusik.Na rekach rekawiczki cienkie gumowe.-ale nie tu pani Ikonowicz-Gessler Magda zachowuje sie jakby kotom szykowala jedzenie.Higiena,bekterie,ktore rozmnazaja sie.Czy ta osoba ma kursy-certyfikaty z zakresu higieny i przepisow .Pominawszy wyglad i to ,ze wlosy moga wpasc do garnka czy talerza-ale ze wzgledu bezpieczenstwa wlosy moga sie zapalic etc...