• ~NS
    (2012-10-23 11:46)
    Panie Blaszczykowski dla obywatela Polski zadawanie sie z tym elementem jest HANBA.
  • ~gdanszczanin
    (2012-10-23 10:44)
    widocznie ten sam POziom inteligencji /chamstwa i bezczelnosci/.w mysl zsady"
    Z kim sie przystajesz tym sam sie stajesz"
  • ~pik Pok
    (2012-10-23 12:29)
    Ludzie zażyjcie tabletki uspakajajace albo na zatrzymanie,bo widze że za bardzo się podniecacie.Wojewódzki jest bucem i co z tego ,jest celebrytą ,dziennikarzem i ma prawo mieć swoje zdanie na temat otaczającego go świata.Wy chcecie słuchac jedynie Radia Maryja no to słuchajcie to wasz problem.wojewódzki jaki jest taki jest ale ,napewno jest nietuzinkowy i inteligientny. Jego światopogląt to jego sprawa . program napewno bedzie ciekawy.Pozdrawiam.
  • ~pol anka
    (2012-10-23 16:24)
    Kuba a ile biletów dostałes w programie Wojewódzkiego, przed programem dostałeś pieniądze czy po. Pozdrowienia
  • ~LS
    (2012-10-23 16:38)
    Panie Blaszczykowski jak moze Pan rozmawiac z czlowiekiem, ktory oficjanie zbeszczescil Polska flage narodowa?
    JAK MOZNA POKAZYWAC PROGRAMY Z CZLOWIEKIEM; KTORY POZWALA SOBIE NA OFICJALNE WYPOWIEDZI RASISTOWSKIE?

    TEN CZLOWIEK NIE PRZEDSTAWIA SOBA ABSOLUTNIE ZADNEJ GODNOSCI ANI ZADNEGO POZIOMU, Jest ZENUJACY1
  • ~Szulim
    (2012-10-23 21:42)
    Biedny Kuba, leci jak mucha do tego kretyna, tylko po co? po co? Wojewodzki to symbol chamstwa, prymitywizmu i humoru dla niedorozwiniętych 12-latków.
  • ~ha, ha, ha
    (2012-11-25 09:23)
    >...którzy robią karierę za granicą... a Jacek Koman w australijskim kinie
    ha, ha, ha
  • ~-
    (2012-11-28 19:29)
    Błaszczykowski -a fe .Rozmawiasz z człowiekiem ,który nienawidzi Polski ,czy ty też ?
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-12-10 13:28)
    CIEKAWE ILE BILETÓW OD GŁUPKA DOSTAŁ PŁACZEK BILETOWY - błaszczykowski , CIĄGLE PAJACOWI MAŁO , MAŁO , MAŁO I MAŁO ...