• ~Wiktor
    (2012-10-17 12:22)
    Pomódlmy się za Marysię Peszek.
  • ~EGO
    (2012-10-16 12:22)
    Stare baby i powiatowy.Show, to wy możecie robić na wsi,która jest na zadupiu
  • ~przywalmi
    (2012-10-16 10:12)
    A co ich takiego łączy z kobietami tylko cycki i pisia a mówienie o kobietach skandalistki to raczej przesada to są kobiety które starają się na wszystkie możliwe sposoby zwrócić na siebie uwagę nawet jeżeli to jest sprzeczne z ich płcią jedna pozuje na pawia i wyluzowaną druga na idiotkę ani ta nie jest pawiem bo paw jak wygląda to widać jest dumny z siebie a idiotka jak to idiotka nie wiadomo jaki idiotyzm prezentuje
  • ~widz
    (2012-10-19 20:10)
    do Wiktora. Tak szkoda jej. Ktoś przytomny powinien jej pomóc, póki jeszcze można.
  • ~jozef
    (2012-10-19 08:51)
    wolnosc slowa i wyznania ,wcale mnie to nie szokuje ,nic mi do dego jak ludzie zyja ,nie moie zycje nie moj klopot ,
  • ~punia
    (2012-10-16 15:54)
    dwa czubki i jedna babcia dzidzi i druga czubek z pustym lbem.Choroby psychiczne sie leczy chociaz trudno,ale w zakladzie zamkniéty to przyklad kliniczny debila.
  • ~stefan
    (2012-10-18 07:42)
    jeden porąbaniec zauroczony był drugim porąbańcem że mu mowę odjęło lub też przyglądał się babci dzidzi /trafne zapożyczone określenie/ jak jej się botoks po ramionach ścieka
  • ~f
    (2012-10-22 17:12)
    Ja myślę ,że Marysia dałaby kubie ...szczęście.
  • ~Marek
    (2012-10-29 14:13)
    Dobrana partia przyjaciół pewnie w jednym wieku super sztuka super celebryci gratulacje I co tu oglądać Ja nie oglądam z tym panem programów szkoda czasu!
  • ~guest 13
    (2013-02-07 19:33)
    Tylko barwne,niebanalne postacie moga przyciągnąć do TV widzów.Wielki aktor/ka, naukowiec,polityk mogą być nudni bądż banalni.Cieszę się,że mogłam poznać te pa nie przez K.W. i proszę o więcej takich ludzi.
    p.s.W czasach gdy p.Maria Czubaszek,p.K.Mazurówna były młode to aborcja była lagalna a prawo nie działa wstecz.Te panie zachowywały się normalnie wg.praw swojego kraju a nie przepisów cudzej religii.