• ~dzinks
    (2012-10-07 05:30)
    Od teraz Rurek sprząta gó*na kosmiczną ścierą.
  • ~ala3
    (2012-10-04 21:51)
    Radio Maryja jako wolna Europa ? co za bzdury .. To radio ma jeden z najsilniejszych sygnałów Radiowy w Polsce i każdy kto chce może słuchać tych bzdur .. w każdym zakątku kraju, na szczęście nie znam nikogo kto tego słucha : ) podobnie z TV Trwam , dostępna w każdej kablówce .. ale kto tego barachła ogląda ?
    A kiedy Ojciec Rydzyk rozliczy się z milionów dla stoczni ? Gdzie sprzedał swoje Maybachy ? Te przekręty Ojczulka zostaną kiedyś ujawnione..
    Radio Maryja to siewca nienawiści i rasizmu..
  • ~tonio
    (2012-10-04 22:41)
    Ciekawe czy Rurek zdążył posprzątać upier...y pulpit
  • ~ala3
    (2012-10-04 22:39)
    Widze że Radio Maryja i TV Trwam zrobiło wam sieczkę z mózgów.. Obudźcie sie Przeciez w tych mediach Rydzyka stek kłamstw i propaganda jak za Gebelsa. Wystarczy logicznie pomyśleć Już po 5 minutach słuchania ma się odruch wymiotny .. Normalny człowiek tak reaguje.
    Polska jest krajem świeckim. My Polacy nie takich mediów ciemnoty i zacofania rodem ze średniowiecza.
  • ~pozdrowienia
    (2012-10-04 22:39)
    TVN to Radio Erewan 2012 - dla idiotow
  • ~Mniej niż zero .TUSK VISION NETWORK
    (2012-10-04 22:39)
    TVN to główny filar przemysłu pogardy i kłamstwa III RP.

    Kłamstwo i manipulacja całą dobę.


    Możecie sobie najemnicy bezpieki PRL zafundować 10 takich nowoczesnych studiów a i tak wasza wiarygodność jest Z E R O W A .

    ZERO !!!
  • ~w pis d%
    (2012-10-04 22:37)
    Co na to rydzyjek ze swym badziewnym rasistowskim i antyspołecznym programem?
  • ~Wstajesz i łżesz . TVN
    (2012-10-04 22:33)
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
    TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz. TVN . Wstajesz i łżesz.
  • ~janmil
    (2012-10-04 22:42)
    POziom umysłowy lemingów oglądających TVN też POdobny POziomu umysłowego oglądaczy Al-Jazir'y... i tu i tam to prosty głupek, POdatny na PRopagandę...
  • ~Kolibży móżdzek Durczoka
    (2012-10-04 22:27)
    RE: ~ala32012-10-04 21:51 Radio Maryja to siewca nienawiści i rasizmu..

    Radio Maryja to siewca rasizmu i nienawiści???
    He he he . Widać od razu ,ze nigdy nie słuchałaś Radia Maryja.

    Wszystko co "wiesz" o tym radiu pochodzi z SBeckich gadzinówek ,które wypłukały ci mózg.

    Posłuchaj tego znienawidzonego radia. Weź wreszcie włącz t o radio i posłuchaj go.
    A jak juz zaczniesz słuchać sama to napisz mi gdzie ta m słyszałaś o rasiźmie i nienawiści.

    Boże. Jak ten TVN i GW ogłupiają tych ludzi. Boże...