• ~ON1224
    (2012-08-30 12:38)
    Tak 3-maj
  • ~Obserwator sieci
    (2012-08-30 15:36)
    Reply, bo trzeba, skoro takie ladaco, jak @ asp ględzi nie na temat i byle co mu ślina na język rozdwojony przyniesie. My o PARTYJNYM RZĄDZIE gadamy, a nie o Rosyji!
    @Panie W.Cejrowski
    popatrz na ten sprawdzian na tym "forze" poparcia dla opinii pańskiej o naszych władzach i ich kameraden z nie/rządu i partyjki obywatelską platformą zwaną, a taką jak obywatelską ongiś była MO z ZOMO!
    Jak widać POpaprańców brak, tylko paru zaprzańców POniewiera się jeszcze i bałamutnie psioczy na Pana, a gros internautów gratuluje odwagi i trafności opinii. To cieszy, że zakalce takie mizerne i małopisate. Tak trzymać
    Pozdrawiam serdecznie
    Tak trzeba panie WOJTKU, z buta
    POczynać z władcami nieprawymi co nami Polakami nieudacznie i szkodliwie dla Narodu-Suwerena - rządzą. Śmiało i PO pyskach..., jak w pieśni o szwoleżerach. A tymi pieskami-burkami, co pana szkalują POdle nie przejmować się, bo Padalce nie wiedzą co czynią i na czyją szkodę. To jakieś nieprawe typki za kasę na wsie gatow, pa ruski gawaryt, co ani POniać szkodliwości władzy nie ludowej, a antyObywatelskiej nie POtrafią, bo wasalscy i proruskie osobniki, a cyngle do kitu, czyli do dupy, jak już ktoś pisał!
    Pozdrawiam i dziękuję za prawdę w kaprawe oczęta takich cyngli, jak Oko Jara i innych Pisio-lubnych kundli!
  • ~christ
    (2012-08-30 21:04)
    to moze jesli ten Cejrowski jest taki ostry i bezkompromisowy na PRAWDE, to noech w koncu upomni sie o te 314,5 miliona zlotych 8 Nowych ), ktore Tad.Rydzyk nielegalnie zebral niby na ratowanie Stoczni Gdanskiej im. LENINA, a ktore to pieniadz ukryl i wydal nie wiadomo jak, za co normalny obywatel dostalby do 15 lat wiezienia. No niech sie upomni ten zapszaniec Cejrowski.
  • ~CHIŃCZYK
    (2012-08-30 21:13)
    Christ,, to ruski kacap jeszcze nie ochrzczony prawdziwy iwan
  • ~MEGA 2
    (2012-08-30 18:29)
    To tym ********** z P O podoba sie zozpierdacz jaki zrobili ICH ULUBIENCY-zlodzieje i kretacze .Ciekawe kto bedzie nastepnym Seryjnym Samobujca.??? A od Cejrowskiego Wara pseudo inteligencjo z P O-najwieksze dzikusy i matoly !!!
  • ~antrypisdzielec
    (2012-08-30 18:14)
    pisdzielce... Katopisdzielce więcej jadu, więcej żólci, więcej smarkotek na bliźniego...
    Bo będzie po premii gdy ustaniecie w swoich węszeniach , donosach, kopusiowaniu... Won przebrzydłwe kundle pisuarowe, won do czarnych wazelinować odbyty
  • ~Octavian
    (2012-08-30 17:57)
    Tacy "asy dziennikarstwa" jak Wojtuś czy Ziemkiewicz mają swoją, lubiącą chamstwo publiczność. Zwroć uwagę na zbieżność ich oceny Euro 2012, cytuję Ziemkiewicza: „zbliżające się mistrzostwa uważam za polityczną hucpę Tuska i jego szajki, nałożoną na gigantyczną maszynę do przekręcania kasy.”
    I tyle w temacie...
  • ~luk1407
    (2012-08-30 17:54)
    Niebiosa otworzą się podczas Ostrzeżenia

    Orędzie nr 94 z serii Ostrzeżenie.

    Poniedziałek 23 maja 2011 godz.14:30

    Moja droga, ukochana Córko, cierpisz z powodu męki, którą znoszę dla grzechów człowieka. Tak to odczuwasz. Teraz właśnie dostrzegasz maleńki ułamek Mojego cierpienia, którego doznaję w każdej minucie waszego dnia. Moja Córko, nie lękajcie się Ostrzeżenia.

    Ostrzeżenie będzie dramatycznym wydarzeniem.

    Wielu ludzi na świecie dozna wstrząsu, ponieważ będzie to dramatyczne wydarzenie, gdzie Niebo otworzy się i Płomienie Miłosierdzia wystrzelą na cały świat. Wielu ludzie nie zrozumie, co się dzieje. Będą tak wstrząśnięci, że błędnie pomyślą, iż są świadkami końca świata. Powiedz im, żeby radowali się, gdyż będą świadkami Mojej Chwały. Będzie to, jeśli będą odpowiednio do tego przygotowani, najbardziej spektakularny przykład Mojego Miłosierdzia od dnia Mojego Ukrzyżowania. Moje Dzieci, to będzie wasza Ratująca Łaska i będzie chronić tych, którzy w przeciwnym razie zostaliby skazani na potępienie w głębinach Piekła.

    Wszystkie Moje Dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać. Nakłońcie je, by szukały teraz pojednania przez wyznawanie swych grzechów. Ważne jest, by tak wielu ludzi jak tylko możliwie znalazło się wcześniej w stanie łaski, ponieważ z powodu szoku mogą nie przeżyć tego Wydarzenia. Znacznie lepiej jest być wcześniej świadomym tego niezwykłego Boskiego Wydarzenia, niż pozostać nieprzygotowanym w dniu Sądu Ostatecznego.

    Bądźcie wszyscy silni. Cieszcie się, jeśli jesteście pobożnymi wyznawcami – wam pokazany zostanie moment Mojej Boskiej Obecności, której wasi przodkowie podczas swojego życia nigdy nie widzieli. Módlcie się za resztę Moich Dzieci. Powiedzcie im Prawdę teraz, dopóki możecie. Ignorujcie ​​ich pogardę, gdy powinni teraz działać, by przez modlitwy uzyskać przebaczenie swych grzechów – podziękują wam potem, gdy Wielki Cud się wydarzy.

    Idźcie teraz w pokoju. Nie bójcie się. Módlcie się właśnie za te dusze bez wiary, aby nie zginęły w stanie grzechu śmiertelnego.

    Wasz Boski Zbawiciel

    Jezus Chrystus
  • ~KOKOSZA
    (2012-08-30 17:27)
    CEJROWSKI JEST KATOLEM I W DUPIE MA RESZTĘ NARODU POLSKIEGO
  • ~Ostoja
    (2012-08-30 17:11)
    Panie Wojtku,
    z buta proszę POpaprańskie, zaprzańskie dusze gromić, bo POtrzeba taka jest na czasie, jak nigdy dotąd!
    Amber Gold to ostatnia już kropla, która czarę goryczy przepełniła nieprawością partyjno-rządowego nieudacznego gabinetu Donalda Herr`a Tuska. Ta jego TuskoPOska cała nieudaczna i do kitu na zmianę już w pełni zasłużyła, bo niekompetencja i POzwolenie na aferalność władz już przekroczyła wg pRezia Bula-Beznadzieji nawet Koronę Himalajów, co pan dobrze wie i na co reaguje zasadnie i prostolinijnie, bez zbędnej ceremoni, bo na to nie zasługują. Trzeba z BUTA i to pan robi bezceremonialnie, bo tak trzeba i należy.