• ~ja
    (2012-08-23 17:37)
    No nie.Jak możecie stawiać Wellman i tego mongoła w towarzystwie sympatycznych ludzi TV.Uważam ze pilot telewizora to najlepsze urządzenie w domu .Jeden ruch i niema mongoła i grubaśnicy
  • ~!?!?!?
    (2012-08-19 10:13)
    U B <> N K W D <> S B <> W S I <> Z O M O <> O R M O <>
  • ~Jerzyk
    (2015-02-20 21:20)
    Do czasu rozdania tegorocznych Telekamer lubiłam i ceniłam p,Torbicka.Jak zachowała się w stosunku do młodego Kolegi z branży świadczy ,że już się starzeje i boi o swój stołek.Czy są etaty i kogo zatrudnia nie jest jej sprawą a publicznie podkreśliła,że ma na to wpływ ,dlaczego?Czyżby to Ona decydowała o sprawach kadrowych...
  • ~terii
    (2012-08-20 21:00)
    wolę kluchy od kobył ryczących typu Rusin,Figurskiej od gwaltów
  • ~ala
    (2012-08-18 20:52)
    pani Torbicka ,Cegielska ,Tadla i może parę osób z dziennikarzy i tyle żadnych Manów Wojewódzkich itp !!!
  • ~frykowska.ewa@gmail.com
    (2012-08-25 09:33)
    jeśli dalej będę czytała to mnie zrobi się niedobrze. LUDZIE! Skąd u was tyle jadu i nienawiści? chciałabym bardzo zobaczyć jak wy wyglądacie... spoglądacie czasami w lustro? I co widzicie???
  • ~misio
    (2012-08-18 10:44)
    Prokop? hahahahahaha
  • ~bs
    (2012-08-22 11:49)
    daja się lubić do czasu,aż się nie zdradzą ze swoją chciwoscią na kasę az się nie sprostytuują. Lubić (bo z tym się łączy szacunek) to się da pan Andrzej Turski i na razie nikt inny żyjacy nie przychodzi mi na myśl. A! jeszcze pan Zdzisław Pietrasik
  • ~esteta
    (2012-11-12 18:43)
    No, nie ! Przecież Wellman i Mann są nie do przeżucia ! Ani na to patrzeć, ani tego słuchać ! O h y d a !!! NIe macie nawet żadnego poczucia estetyki ! Wywalić tych wieprzy do obory !
  • ~ZNUDZONY
    (2012-11-06 11:22)
    CZAS NA WYMIANE.,ALE NIE MA NA KOGO, OBECNA MLODZ TO NIEDOUCZONE KLUCHY POPIERAJACE BEZKRYTYCZNIE KRRIT ORAZ PLATFUSOW.INNI NIE MAJA SZANS PRZEBIC SIE PRZYTAK SILNYM UKLADZIE REZYMOWEJ TELEWIZJI.