• ~annek
    (2012-08-19 20:32)
    jakim cudem Paulina Młynarska po podstawówce dostała prace dziennikarki w TV, chyba tylko po znajomosci swojego tatusia.Jak maja odwage przesłuchiwać ludzi wykształconych ludzie niewykształceni, to wstyd, np.profesorów
  • ~antyMonia
    (2012-08-25 12:20)
    Większość z nich to nieuki, a ci co mają dyplomy byli kiepscy z etyki zawodu, a hobbystycznie POłykali nauki Goebbelsa, bo wiedzieli, że z nich są wielkie pieniądze.
  • ~hahahaha
    (2012-08-20 01:59)
    ..ale cwoki! ZERA!
  • ~nerpa@vp.pl
    (2012-08-25 08:09)
    do ~faktu
    W czasach gdy studiowałaś na I-roku robiło się odsiew ludzi przypadkowych, nie każdy musiał być zaraz magistrem. Teraz bardzo często uczelnie z nazwy wyższe uprawiają włazidupstwo aby tylko utrzymać studentów i to jest cała różnica. W latach 66 - 73 ukończyłem studia wieczorowe na jednej z Politechnik z mojego wydziału(na którrym pracowałem) w owym roku rozpoczęło studia 7 osób. Ukończyłem tylkko ja( ani najzdolniejszy ani najlepszy) jedyną moją zaletą był ośli upór i determinacja. - Czy tak powinno być?
  • ~KRYSTYNA
    (2012-08-24 06:17)
    TO JUZ WIELKA PRZESADA,ZEBY WOJEWODZKIEGO NAZWAC GWIAZDA TELEWIZJI, JAK ON SIE TAM ZACHOWUJE?
    NIE DAJ BOZE,ZEBY MLODZI BRALI Z NIEGO PRZYKLAD.
  • ~goj
    (2012-08-23 16:30)
    ALE MI GWIOZDY CHEBA Z CIEMNEJ LUB DAWIDOWEJ
  • ~SP
    (2012-08-23 16:23)
    Prawie wszystkich aktorów i prezenterów nazywa się gwiazdami. To mają być idole? Chyba do zgarniania pieniędzy.
  • ~WYKSZTALCONY BEZROBOTNY
    (2012-08-23 13:20)
    W POLSCE JAK DZIECKO URODZI SIE BEZ GLOWY A MA PLECY TO PRZEZYJE.
  • ~rybka
    (2012-08-22 10:06)
    do ~fakt-potwierdzam to co napisałaś i rzeczywiście tak było nie było mowy ,żeby studiować w nieskończoność,a i kierunki nie były tak rozdmuchane jak obecnie.Teraz niestety studia to bajka przy takim zasobie materiałów internetowych.Mimo to,poziom wielu uczelni nie przekracza poziomu dawnego licealisty ,czy technika,a wymagania płacowe kosmiczne.
  • ~Jadwiga
    (2012-08-21 18:55)
    Tylko przynależność do PiS, Samoobrony lub rodzin radiomaryjnych jest dowodem, że osobnik jest inteligentny!