• ~Paweł
    (2012-08-08 08:34)
    Ze względu na tak wysokie, bezpodstawne wynagrodzenia "gwiazd", większość ludzi nie płaci abonamentu. Nie powinniśmy utrzymywać ich pensji na takim poziomie płacąc podatek w postaci abonamentu. Czuję się oszukany i nie zamierzam płacić. Zarobki są zdecydowanie nieadekwatne. Nic dziwnego, że telewizja publiczna ma problemy finansowe.
  • ~uciekinier
    (2012-08-08 10:06)
    Piotr Krasko ,LIS + LISICA - miesiecznie ponad 130 tysiecy miesiecznie.
    Przestale ogladac telewizje.
    TO zlodziejstwo ,ludzie nie potrafia zwiazac konca z koncem
  • ~krys
    (2012-12-02 17:25)
    Brawo ,średnia emerytura ok 1000 zł,zarobek najmniej oplacanej narkomanki Szulim to prawie 2 letnie dochody emeryta.Jak ta biedna misyjna telewizja sobie radzi ? Lisowa z Lisem 100 000 tyś.Wybaczcie ale nie mogę sobie wyobrazić takiej sumy wogóle,a tu miesięcznie!!! Dobrze ja mam internet i pilota i z tego korzystam.Telewizję śniadaniową oglądam kilka razy w roku,żenada. Prywatna stacja może placic nawet milion,ale wmawianie biednym emerytom i rencistom ,że ci wybrańcy muszą zarabiać wielokrotność dochodu prezydenta Polski jest niegodziwością.
  • ~jak we Francji
    (2013-04-24 02:52)
    opodatkowac wynagrodzenia powyzej 10 tys. --stawka 75 % --wszystko
  • ~maria
    (2012-08-08 14:58)
    7 osób w ciągu roku zarabia ponad 3mln z. tylko tyle?śmiesznie mało?Dajmy im więcej.Szybciej TVP zostanie sprywatyzowana.Na to czekam i żegnam.70-cio latka przy miesięcznej emeryturze 870 zł.
  • ~żenua
    (2012-08-08 09:15)
    krasko obraza słuchających swoją dziecinnoscią, dyletanctwem...
  • ~rysiek
    (2012-08-08 15:00)
    w 2002 roku wyrejestrowalam oplaty abonamentu rtv i juz nigdy nie dostana jednej zlotowki odemnie .Nie ma takiego polskiego sadu by mnie zmusic do placenia na KRRiT tym bardziej na takich pajacow jak oposano w artykule.Mam emetytury 1480 zl i mam cyfrowy polsat jest ok.Jak im malo to niech da im rydzyk,maja wille,wypasione fury,pelne konta i jeszcze malo.Ogladajac ich wypociny kraski,lisa, lisowej,janowskiego ttp zyagac sie chce .
  • ~ZŁY
    (2012-08-07 16:56)
    POGONIĆ TO NA CZTERY WIATRY
  • ~glewski
    (2012-08-08 22:35)
    TO czemu nie pozbłędziecie się tych pudeł, turystyka czeka, góry, pi.ękne jeziora. Wsiadam na rower we Wrocku i za 4 godziny jestem w Tarnowie Jeziernym - o odpoczywam!
  • ~gwiazdagw
    (2012-08-08 08:50)
    do PO-nuncjusz
    wypłacanie takich pieniędzy publicznych to jest złodziejstwo, braun i reszta z tv powinien stanąć przed sądem za marnotrawienie państwowych pieniędzy.

    niech te gwiazdy idą do tvn, polsatu ciekawe czy tam będą tyle zarabiać.