• ~hahaha
    (2013-02-09 08:51)
    Rydzyk i cuda :D lol chyba w burdelu
  • ~lena
    (2012-07-12 00:08)
    Najważniejsze, że księży jest mniej na ekranie , miałam szczerze dość tych ekspertów od wszystkiego.
  • ~demokrata
    (2012-07-08 21:43)
    oto galeria neoPRLowcow, ktorzy manipuluja mediami
    za ich antydemokratyczne akcje drogo zaplaca
    bojkot abonamentu jest prawem kazdego obywatela w kraju demokratycznym
  • ~Ciegełek
    (2015-04-17 12:20)
    A dlacego tamuj muj komentara ni pojawil sie , Tego tam ...
  • ~GTA
    (2013-06-15 14:06)
    I tak wlasnie sobie zawsze wyborzalem ludzi masonerii i efekty jej pracy
  • ~Ty demokrata
    (2013-02-09 08:50)
    ale abnament to tylko za publiczną się płaci czyż nie?
  • ~observ
    (2012-09-10 11:49)
    może nie tyle kształt co żenująco niski poziom.
  • ~rysio
    (2012-08-08 17:26)
    wole zaplacic solarzowi za cyfre polsatu niz tym gnojkom co wyprodukowalo klan ,kiekskich, M jak milosc ,stuknietego majewskiego i innych kwasow do znudzenia.Nie doloze ani grosza na te zakazane bogate geby i ich wypociny,rowniez tyczy to wiadomosci ,dziennika itp.Nikt w tym parszywym kraju nie zmusi mnie do placenia haraczu /abonamentu/ goowno ktore tworza niech sami ogladaja,a wiadomosci mnie nie interesuja bo to i tak jedno wielkie szambo.
  • ~rysio
    (2012-08-08 17:18)
    khamidow i lepkowska powinni popelnic samobojstwo razem ze swoimi serialami takie kwasy stworzyli ze zygac sie chce razem z kiepskimi.
  • ~Drzazga 101
    (2012-08-04 08:40)
    O Matko, ten Julek Braun to dodatkowo trzęsie portkami, bo mu się kasa kończy, a Ludzieńki i Naród nie chcą płacić abonamentu i rób tu, człowieku, cokolwiek ! Ja nie wiem, to chyba jest jakiś dupek, a nie prezes, no bo setki stacji żyje bez dziadowania, taki TVN, czy Polsat ma kilka kanałów, a telewizja - przepraszam za wyrażenie - publiczna to obraz nędzy i rozpaczy. Czy słyszał któś, żeby taki np. Plus szarpał się po sądach o prezesostwo, utrzymywał miesiącami takich Urbańskich na ławce rezerwowych, z pełną pensją i dodatkiem 6 tys. na lemuzynę ?! No to nić dziwnego, że Ludzieńki i Naród pokazali jem WAŁA i mają w dupie płacenie abonamentu.
    Hej !