• ~margo
    (2012-07-04 19:13)
    mam wrażenie że te wszystkie gwiazdy telewizyjne, te Lisy Kuźniary, Wojewódzkie Durczoki żyją w jakimś wytworzonym przez siebie świecie który nijak się ma do tego co jest wokół nas, czasami jak słucham pana Lisa to wydaje mi się że to człowiek z księżyca przyleciał i opowiada mi swoje refleksje na temat krajobrazu, czy ich wszystkich dopadła jakaś kosmiczna grypa zawodowa?
  • ~OLEŚNE MEDIA
    (2012-07-04 18:30)
    Medialne "persony" coraz bardziej się staczają !
    Kiedyś w mediach zatrudniano osoby z minimum przyzwoitości , obecnie to wystarczy bełkotać trzymając się za krocze już jezzzzzzzzzzzdeś "gwiazda" :))
    OBLEŚNOŚĆ I UPADEK MEDIÓW TO MAŁO POWIEDZIANE !
  • ~Kora do wora
    (2012-07-04 16:21)
    Czemu tego q.t.afona Liza pokazujecie zawsze w pozie myśliciela? Przecież to tylko usłużny aparatczyk.
  • ~jim
    (2012-07-04 19:20)
    W telewizji mamy przerażający deficyt ludzi na poziomie, z wykształceniem i z klasą, w większości telewizje tworzą kolesie z nadania, znajomi córki albo 'skandaliści' według schematu kariery w korporacji : im większym jestem cwaniakiem tym wyższe mam stanowisko, a w głowie mam pustkę bo i tak wszystko idzie z promptera a nie z głowy
  • ~widz
    (2012-07-04 21:49)
    Poziom niektórych ludzi pracujących w telewizji pozostawia wiele do życzenia, a najgorszym jest to, że przyjmuje się z powrotem byłych pracowbników, którzy naprawdę nie zdali egzaminu w tej pracy. Najlepszym przykładem tego jest obecna żona Lisa pani Hanna.Panowie Prezesi poszczególnych telewizji zastanówcie się nad tym co robicie.
  • ~stefan
    (2012-07-04 18:30)
    Telewizja Polska powinna swój abonament odbierać Polsatowi , Cyfrze i innym albo odebrać im prawo do emitowania swoich programów
  • ~euro koszmar
    (2012-07-04 19:28)
    Dla mnie największa wpadka roku to komentowanie w studio Euro bo już od samego patrzenia na tych gości można było się zmęczyć, a nie daj Boże któryś się odezwał to ja się wstydziłem że ogląda to kilka milionów ludzi ten przerażający bełkot, tak nie można robić telewizji drodzy panowie, zaproście kilku fachowców potrafiących wysławiać się po polsku jak trzeba to im za to zapłaćcie ale wtedy jest szansa że ktoś tego wysłucha a nie ucieknie na angielski kanał tematyczny
  • ~Wojtek
    (2012-07-04 23:10)
    Na szczęście nie oglądam telewizji. W ogóle nie mamy podłączonej kablówki w domu. No ale za to siedzę godzinami na internecie. Coś za coś.
  • ~lolek1
    (2012-07-04 16:27)
    ~lolek12012-07-04 15:38

    Kochani! Mam zagadkę! Dla kilku osób, które prawidłowo odpowiedzą, przygotowałem cenne nagrody.
    Oto zagadka:
    Jakie wino piją pracownicy Kancelarii Prezydenta?
    Rozwiązanie zagadki:
    Wino ,ambasadorskie ze śmietnika :)
    Z nagrodami to kłamałem, tak jak prezydent, że przestał polować :)
  • ~propaganda
    (2012-07-04 18:53)
    Orły,mistrzowie manipulacji najlepsi w III RP bierzcie z nich przykład.
  • ~Monisia
    (2015-02-24 19:07)
    Subtelny jak Lis-dobre co?Jak go widzę,to z miejsca robię odwrót.
  • ~Mieczysław
    (2015-11-23 16:35)
    kiedy w końcu znajdzie się odważny, który przepędzi rto całe tatałajstwo z telewizji ? Dlaczego czekamy na takiego czlowieka tak długo ? Przecież to towarzystwo śmieje się
    ze spooleczeństwa na każdym kroku. Czy nie wypadaloby zebrać się i razem ruszyć z kijami na Woronicza ? Teraz z nas to śmieje się już cały świat że jesteśmy tacy tolerancyjni dla bandy POpapranych dziennikarzy
  • ~mitja
    (2013-06-17 10:23)
    wszyscy ci ludzie to jakas amatorka z liceum,jakos malo samodzielni intelektualnie mi sie wydaja...chodzi o stolki...ta cala ekipa z przyzwoitego momentami tvn-mlody hajzer pozal sie boze,albo ten bolus z tvn turbo ,z uniesina warga i talentem oratorskim sprzedawcy rozdeptanychg puszek...inna planeta...generalnie tv za okno jak to moi sasiedzi uczynili pewnego niewinnego popeludnia
  • ~zenek
    (2012-09-21 19:28)
    Bardzo przykro patrzeć na tą kulture i obyczaje poparte chamstwem,
    blużnierstwem. Tak wychowują ale jak płacą
    Cham , chama pogania i mądrego udaje.
  • ~lolo
    (2012-07-13 12:01)
    dziennikarz t nie żadne nadprzyrodzone zjawisko,to dobrze opłacany człek powie wszystko czego zażąda właściciel stacji,powiązany politycznie z tym lub z tamtym
  • ~Kamil
    (2012-07-11 19:54)
    JA BYM WYMIENIŁ KAŻDY OBRAZEK NIE MA LUDZI NIE ZASTĄPIONYCH WYWALIĆ NA PYSK LUB ZA STRUŻA
  • ~Rom
    (2012-07-12 06:06)
    TO my
    to my wszyscy tacy jesteśmy tak nas wychowała matka polska
  • ~nerpa@vp.pl
    (2012-07-09 14:25)
    Przeczytałem wszystkie opisy "wpadek" i część komentarzy. Wpadki jak wpadki każdemu mogą się zdarzyć, pojęcie profesjonalizmu jest bardzo rozciągliwe a ludzie są tylko ludźmi i niczym więcej. Moim zdaniem o wiele ciekawsze są komentarze - dlaczego? - tam ujawnia się nie tylko frustracja wynikająca z zawiści typu: takiemu to dobrze. Ujawnia się też cała nasza kultura i "kultura" a ja niestety chamstwa nie trawię.Pozdrowienia.
  • ~miotek
    (2013-11-14 13:04)
    Dlaczego POdczerwień takich matołów nawija na ekran a do łopaty koleśiów
  • ~anty
    (2015-02-24 18:44)
    Te wszystkie niby gwiazdy TVN-u to zwykłe pustaki . Ich chamski język i pozerstwo świadczy o pochodzeniu z nizin,braku kultury i solidnego wykształcenia.Nazwisk nie wymieniam,bo wszyscy je znają.

Może zainteresować Cię też: