• ~margo
    (2012-07-04 19:13)
    mam wrażenie że te wszystkie gwiazdy telewizyjne, te Lisy Kuźniary, Wojewódzkie Durczoki żyją w jakimś wytworzonym przez siebie świecie który nijak się ma do tego co jest wokół nas, czasami jak słucham pana Lisa to wydaje mi się że to człowiek z księżyca przyleciał i opowiada mi swoje refleksje na temat krajobrazu, czy ich wszystkich dopadła jakaś kosmiczna grypa zawodowa?
  • ~OLEŚNE MEDIA
    (2012-07-04 18:30)
    Medialne "persony" coraz bardziej się staczają !
    Kiedyś w mediach zatrudniano osoby z minimum przyzwoitości , obecnie to wystarczy bełkotać trzymając się za krocze już jezzzzzzzzzzzdeś "gwiazda" :))
    OBLEŚNOŚĆ I UPADEK MEDIÓW TO MAŁO POWIEDZIANE !
  • ~Kora do wora
    (2012-07-04 16:21)
    Czemu tego q.t.afona Liza pokazujecie zawsze w pozie myśliciela? Przecież to tylko usłużny aparatczyk.
  • ~jim
    (2012-07-04 19:20)
    W telewizji mamy przerażający deficyt ludzi na poziomie, z wykształceniem i z klasą, w większości telewizje tworzą kolesie z nadania, znajomi córki albo 'skandaliści' według schematu kariery w korporacji : im większym jestem cwaniakiem tym wyższe mam stanowisko, a w głowie mam pustkę bo i tak wszystko idzie z promptera a nie z głowy
  • ~widz
    (2012-07-04 21:49)
    Poziom niektórych ludzi pracujących w telewizji pozostawia wiele do życzenia, a najgorszym jest to, że przyjmuje się z powrotem byłych pracowbników, którzy naprawdę nie zdali egzaminu w tej pracy. Najlepszym przykładem tego jest obecna żona Lisa pani Hanna.Panowie Prezesi poszczególnych telewizji zastanówcie się nad tym co robicie.
  • ~stefan
    (2012-07-04 18:30)
    Telewizja Polska powinna swój abonament odbierać Polsatowi , Cyfrze i innym albo odebrać im prawo do emitowania swoich programów
  • ~euro koszmar
    (2012-07-04 19:28)
    Dla mnie największa wpadka roku to komentowanie w studio Euro bo już od samego patrzenia na tych gości można było się zmęczyć, a nie daj Boże któryś się odezwał to ja się wstydziłem że ogląda to kilka milionów ludzi ten przerażający bełkot, tak nie można robić telewizji drodzy panowie, zaproście kilku fachowców potrafiących wysławiać się po polsku jak trzeba to im za to zapłaćcie ale wtedy jest szansa że ktoś tego wysłucha a nie ucieknie na angielski kanał tematyczny
  • ~Wojtek
    (2012-07-04 23:10)
    Na szczęście nie oglądam telewizji. W ogóle nie mamy podłączonej kablówki w domu. No ale za to siedzę godzinami na internecie. Coś za coś.
  • ~lolek1
    (2012-07-04 16:27)
    ~lolek12012-07-04 15:38

    Kochani! Mam zagadkę! Dla kilku osób, które prawidłowo odpowiedzą, przygotowałem cenne nagrody.
    Oto zagadka:
    Jakie wino piją pracownicy Kancelarii Prezydenta?
    Rozwiązanie zagadki:
    Wino ,ambasadorskie ze śmietnika :)
    Z nagrodami to kłamałem, tak jak prezydent, że przestał polować :)
  • ~propaganda
    (2012-07-04 18:53)
    Orły,mistrzowie manipulacji najlepsi w III RP bierzcie z nich przykład.