• ~m.mig
    (2012-06-24 09:57)
    Starzy wypchnęli swoje "pociechy" i tyle. I nic warte całe to popeerelowskie towarzystwo.
  • ~szypa
    (2012-06-24 09:52)
    Piotr Kraśko - wnuk I sekretarza KW PZPR w Poznaniu, byłego członka Rady Państwa, wicepremira rządu PRL i posła na sejm PRL wielu kadencji
  • ~Awatar
    (2012-06-24 11:06)
    To nie są klany!. tO WSCHODNI NEPOTYZM! Jeśli jeszcze Grażyna Torbicka zapracowała sama na swoją pozycję, mając wyszkałcenie, obycie, urodę i znajomość języków, to takie miernoty jak Maciej Dowbor (bez wykształcenia), młody Kydryński (ibidem) i wielu innych z pokazanych wtym zerstawieniu poraża smutkiem swojej intelektualnej nicości. Polska to pseudodemokratyczny kraj, gdzie królują coraz szerzej wschodnie obbyczaje rodem z plemiennego Kaukazu!. Nic to nie ma wspólnego z ideologią szkockim klanów!. Jakoś tak się dziwnie składa, że naćpani synalkowie różnych reżyserów i aktorów dostają rolę w intratnych produkcjach serialowych. Miwić to nie umie, niedomyte i spocone, bo już na głodzie, ale i na wizji. Nie musi to mówić, bo za nie mówi tatuś lub Mamusia. Myślę, że gdyby chociaż 25% dopuścić na wizję i fonię utalentowanyc ludzi sposa układu to jakość różnych telewizji, a głównie publicznej wzrosłaby wielokrotnie. A tak, co my tu mamy?. Hanna Lis wiecznie żywa, chociaż z potworną wadą wymowy, Piotruś Kraśko także. Warszawka trzyma się mocno. Ja wyłączam telewizor jak widzę tych dwoje oraz panie: Młynarską, Rusin, Richardson - mam mdłości na granicy wymiotnej.
  • ~tele-wic
    (2014-06-04 07:48)
    To nie klany, tylko towarzystwa wzajemnej adoracji wśród czerwonych resortowych bachorów.
  • ~port
    (2012-09-24 16:05)
    ~Annamaria2012-06-28 09:46 --Masz rację, wystarczy zobaczyć Niesioła w akcji; albo Fajdę, albo Bydło-Bartoszewskiego- ILE W NICH NIENAWIŚCI, JAK OBRZUCAJĄ BŁOTEM I PLUJA SPIENIONĄ ŚLINĄ. A to przecież prawdziwi Polacy. Albo taki Bolek w Matką Boską w klapie- co on wykrzykuje. Aż dziw, że do katoli dołaczyła rodzina prezydencka i mleczarska i slub odprawiła w Kościele
  • ~cgr02
    (2012-06-24 10:12)
    Zalatuje post-komuszym establiszmentem. Chcesz miec wygodne zycie, slawe, bentleye i splacony dom do napie...laj w kaczorow. Takie oto mamy gwiazdy w mediach.
  • ~Elik
    (2014-11-27 22:35)
    Dzieci PRL-owskich , resortowych aparatczyków opanowały media , a właściwie je odziedziczyły . Ich kariery rozwinęły się nader błyskawicznie . Dziś są zaciekłymi przeciwnikami lustracji , dyżurnymi autorytetami mającymi czelność pouczać innych , co to jest tolerancja !
  • ~Polka
    (2012-08-20 20:55)
    Miernotami są Ci wszyscy,którzy obrzucają błotem człowieka,tylko z zazdrości ,głupoty.
  • ~mosze
    (2012-07-26 12:43)
    Decyduje pochodzenie , dla ułatwienia nie gruzińskie.
  • ~Nadużycie
    (2012-08-25 15:39)
    Czytaczka szczękościskowa Kedaj nie jest dziennikarką.