• ~tv
    (2012-06-09 20:52)
    te dwa stare truchła łysa kora stuknięta w wysokie czoło i mazórówka psychiczna zdziecinniała babcia to porażka ,rzygać można na ich widok,najlepsza była liszowska.
  • ~Nick
    (2012-06-09 21:42)
    W amerykańskich i brytyjskich programach oceniające tam nawet największe gwiazdy starają sie pozostać neutralne wiedząc , że program taki ma cel znalezienie talentów: ich neutralność wyglądu i rzetelność wypowiedzi aż powala. A u nas jury ,od młodych po starców, uważają się za gwiazdy same w sobie -zapominając przy tym po co zostali zatrudnieni do programu.Dlatego zawsze będzie tak, ze jedni sie uważają za gwiazdy , a inni po prostu są Gwiazdami
  • ~Genitaliusz
    (2012-06-10 09:04)
    Kora i ta druga stara POtrafią przyćmić, zgrzybieniem i starością.
    Reszta to semici.
  • ~Wiesio
    (2012-06-10 13:57)
    Boże mój kochany aby nie ta babo-chłop rusin z męskimi rękoma .
  • ~danyboyu
    (2012-06-11 14:36)
    wyobraźcie sobie tą staruchę jak wstaje rano bez makijażu i ziewa :D
  • ~tv
    (2012-06-12 21:33)
    no pieknie w onecie pisze że szacowną korę starą hipiske przyłapanona ćpaniu i posiadaniu narkotyków.,No nareszcie pozbędziemy sie z ekranu tej starej ruru, ćpunki 65 letniej.Mówi ,że gdyby mogła to jeszce by piła.Po tych odwykach została AA nie może chlać wódy . ale dalej ćpa.Wyzrucić tą łysą blądyne na pysk z tv-zasrana jurorka .Teleizja promuje narkomanki.
  • ~tv
    (2012-06-15 14:55)
    dzienniku ty jeszcze promujesz ćpunkę jackowską ,chyba dlatego że już nigdy jej nie ujrzyny ani tu ani w telewizji.Wynocha z handlarą marihuany,idiotka puścić do publicznej wiadomości ,że marihuane jest dla psa bo sobie romana zamówiła.Czubek jackowska .
  • ~cezary z Edmonton
    (2012-07-01 03:40)
    KINGA RUSIN JEST WSPANIALA!! BRAWO KINGA!!! KIEDY ODWIEDZISZ ==EDMONTON==?? ---CEZARY---
  • ~Cezary z Edmonton
    (2012-07-01 03:43)
    Alicja Wegorzewska tez jest piekna kobieta!!!Mezzosopran--wspanialy glos!!--
  • ~Jozef zlosliwy
    (2012-07-30 08:19)
    WIESIO--JESTES PORABANY, WOGOLE NIE ZNASZ SIE NA KOBIETACH I ZABIERASZ GLOS!!