• ~Piękna Zawsze
    (2012-05-24 18:48)
    Bardzo sympatyczna o wysokiej kulturze osobistej, jest przyjemnością oglądać ją w TV.
  • ~EWA KOBY
    (2012-05-24 16:04)
    ZOMBI LOSKA A G.. DRAZETKA TO JEJ WCIELENIE NIWELACJA NARODU TO DLA NICH KOMPLEMENT RESZ ZNACIE
  • ~Kwiatkowski i Czarzasty ją lubią
    (2012-05-24 19:50)
    Bez niej telewizja nie byłaby taka sama. Grażyna Torbicka kończy 53 lata

    Zastanawiam się co ta kobieta robi poza ekranem , bo ja w telewizji nie zauważyłem jej szczególnie wyjątkowej aktywności . Wiem tylko, że panowie Kwiatkowski i Czarzasty ją lubią ci sami którzy zeznawali przed pierwszą komisją sejmową w sprawie afery Rywina .
  • ~sokular
    (2012-05-25 08:39)
    To niesamowite!!! "dawałam Jej 40" zapewne dobroć i mądrość służą Jej nieprzemijającej urodzie
  • ~Miklus
    (2012-05-25 17:29)
    No, no, no - 53 lata, a ja dałbym jej najwyżej 52.
  • ~Reszka
    (2012-05-30 02:47)
    Wszystkiego najlepszego przemilej solenizantce!
  • ~anty-kom
    (2012-05-25 09:15)
    Torbicka wiecznie żywa, jak Loska i Paradowska...
  • ~kim
    (2012-05-30 08:37)
    Zachwycajaca, piekna i z klasa. Rzadkosc, perelka. Ehhhhhh ;)
  • ~gryffino
    (2012-06-26 07:34)
    lubiałem ją oglądać jak była młoda, ale z tym kadzeniem to już przesada, jej mama też wydawała się nie do zastąpienia. Ma swoje lata i widać, ale czego się spodziewać po kobiecie pracującej, matki dzieciom, która wystawała w kolejkach za kawałkiem wędliny. To następna po Kaczyńskich ofiara PRL-owskiego terroru. Uważam ,ze skoro nastąpiła transformacja, to ludzie pierwszego planu i ich rodziny korzystające z władzy komunistów, powinny przynajmniej w jednym pokoleniu znaleźć się w drugim planie życia publicznego.
    Przyznam jednak, że jak ją widzę na szklanym ekranie, to nie chwytam za pilota aby zmienić kanał tak jak w przypadku cyborga Pieńkowskiej, Dawbór, Młynarskich.
    Ładnie starzejąca się pani, mam nadzieję , że naturalnie, bez pomocy skalpela i innych sztuczek specjalistów od odmładzania.
    .
  • ~ADELA
    (2012-07-20 16:02)
    KLASA