• ~rambo
    (2012-04-22 15:39)
    Piękne zestawienie! po środku dwóch ludzi z zasadami, po bokach funkcjonariusze, celebryci jedynie słusznej linii.
  • ~ddanka
    (2012-04-23 08:13)
    Nasz subiektywny ranking...czyli czyj? dworaka ? sledzinskiej -katarasinskiej ? tuska ?palikota czy niesiolowskiego?Jezeli pan Jan Pospieszalski jest skandalista tylko dlatego ,ze jest POLAKIEM ,to wiadomo czyja to jest telewizja .Jezeli bycie po stronie obroncow krzyza i zadan rodzin katynskich jest skandalem to w jakiej Polsce my zyjemy?
  • ~GIEWONT
    (2012-04-21 10:18)
    Za co Taki Dworak,Braun i cała plejada innych biorą tak ogromne pensje,kto ma
    za nich zrobić porządek w mediach, oczywista oczywistość Tusk,bo odpowie
    dzialne ministry na bezterminowych urlopach wypoczynkowych,zresztą po co
    nadstawiać własną Du.. takiej Ojejniczak ,czy pozostałym psycholom!!!
  • ~cienias,YES.YES, YES.
    (2012-04-22 00:06)
    chcesz byc idiota?
    oni zadbaja o to.
  • ~swojak
    (2012-04-23 12:47)
    CI z boku to z wyglądu skandaliści, środkowi to super chłopaki.
  • ~tomek
    (2012-05-02 17:49)
    ta pani z lewej to tzw politruk komunistyczny z niej taka ,,dziennikarka jak z koziej d..y traba, ten pierwszy z prawej to ,,dzidzia piernik w wersji testosteron na wizji,,
  • ~mm
    (2012-05-10 07:39)
    Jacy skandaliści??
    To ludzie trzepiący potężną mamonę z kieszeni biedoty!!
  • ~hose186
    (2012-05-20 18:02)
    Jan Pospieszalski jest skandalistą - co za bzdura . To świetny dziennikarz, przybliża prawdę w tym zakłamanym kraju.
  • ~martix
    (2012-05-22 01:10)
    Wojewódzki i Piotrowska to może i owszem ale Pacyków to poprostu dziwak. Reszta blednie... Brak własnego zdania i odmiennego sposobu myślenia. Odwagi może z 2 gramy
  • ~Myśląca
    (2012-05-28 08:16)
    i to mi sie podoba , nareszcie społeczenstwo jak widze dochodzi do tego i juz zaczyna rozrózniac , kto jest kto . Brawo !!. Oczywiscie jakie porównanie tej Pani i tego dzidzi piernika z tymi goścmi . Wyrzucic to z TVN , niech nie robia ludziom wody z mózgu . Jeszcze raz brawo !!!