• ~RODAK
    (2012-04-15 03:52)
    TVP- TVN - POLSAT - tam tylko ten sam smrod ? Jak jeden ma serial to inni tez-- jak jedni - tancza inni tez-- /?? Zadnych tematow z zycia - nauki; TYLKO ZENADA- gdy sie przeleci - WSZEDZIE POWTORKI- DEBILNE SLABE? Okradacie siebie i oglupiacie narod ; POLITYCY DEBILE- WIEMY?; / TO dlaczego od razu Wszystkie TV- w PL -- CHOROBA UMYSLOWA- ; ; Jest jeden WOJTEK CEJROWSKI- a jest nas 40 mil;; / Madrych i zdrowych--- nawet POLOWA ;- To dlaczego ZATRUDNIACIE -- KOCIARNIE - i sowietykus ; PO- molow - PO- cmentarne CHIENY?
  • ~nickodem
    (2012-04-16 09:54)
    Jaka to melodia to szmira nad szmirami. Bujająca się publiczność jak na weselu i denny prowadzący podśpiewujący pod nosem. Czasem jak chce doznać stanu upodlenia to obejrzę to albo disco polo na polsacie przez 10 minut nie mogąc się nadziwić popylinie na najwyższym poziomie
  • ~Radosław Gronik
    (2012-04-15 11:10)
    85 procent programów TV to buble obrażające naszą inteligencję.I to by było na tyle.
  • ~Widzka
    (2012-04-15 18:08)
    Koszmarnym programem jest Kocham cię Polsko.
  • ~niezaleznatelewizja.pl
    (2012-04-16 15:27)
    Dlaczego PO eliminuje z mediow glownego nurtu krytycznych wobec rzadu dziennikarzy i ich programy ? Czego rzad sie boi?
  • ~insidder
    (2012-04-21 07:53)
    Bardzo pobłażliwie zostały potraktowane stacje telewizyjne i ich programy. Z propozycji stacji emitujących w PL jest maksymalnie tylko 10% do obejrzenia ( nie mówię nawet wartych, czy godnych ).. Szczególnie żenujące i ogłupiające są programy dopuszczone do oglądania do lat 7. i do lat 12. Nie dość tego, że głównie Polsat, ale też reszta, przerywają te programy reklama programów i filmów ( z częściowo makabrycznymi scenami i dialogami ) dla starszych roczników, to wartość tekstów i ... no właśnie nie wiem czego takich produkcji jak np. dlaczego ja ( celowo z małej litery i bez nawiasu - nawet na to nie "zasłużyły" ), wszystkie kretyńskie mydlane seriale ( tysiące odcinków ), wszystkie zagraniczne show szukające jakiś pseudo talentów z ich w większości kretyńskimi jurorami ( czy też ich idiotycznym zachowaniem i gadaniem ) - poziom tego ( jak i sposób tłumaczenia zasadności takich produkcji ) jest daleko, daleko poniżej dna - no ale takie też staje się, albo w oczach tych, którzy mają kasę - czyli władzę, powinno być społeczeństwo, mrówki, które pracują na ich kasę - także kasę tych, do których należą stacje telewizyjne i firmy produkujące ten chłam ( bądź tych, którzy nimi kierują ) - na zdrowie, szczególnie psychiczne ...
  • ~treser drobiu
    (2012-04-15 14:15)
    Gdyby zrobić ranking prasowy minimum 3 miejsce dla Dziennika gwarantowane, zaraz za Faktem i Superekspresem.
  • ~mondry-wnikliwy
    (2012-04-16 09:38)
    Familiada nadawana jest od 8 lat??? Chyba raczej 18 lat!
  • ~gość
    (2012-04-16 07:20)
    Szał Ciał,jak są klawe laski to czego nie ???
  • ~wolon
    (2012-04-16 07:08)
    a czy Ferdynand Kiepski to nie jest biografią znanej ważnej osoby w kraju. Też ma tego pomysła jak 67.