• ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-03-21 22:41)
    PROPAGANDA OGŁUPIANIA NARODU - tvn i BOKSER saleta , ŻENUJĄCA WIADOMOŚĆ , PYTAM KTO BĘDZIE OGLĄDAŁ TE BADZIEWIE ...
  • ~Kasia
    (2012-03-22 19:23)
    Na pewno moj brat Michal Tusk, to najwiekszy Debil w EU ropie Srodkowej.
  • ~Lucy
    (2012-03-22 20:52)
    Lubię takie fajne "kultowe" produkcje TVN z wiarygodnymi aktorami. Ciągle tymi samymi. Pewnie stacja ogłosi kolejny sukces a Bobrowski pięknie zatańczy w "Srańcu z Gwizdami" I będzie milutko i fajowo. Buziaczki.
  • ~kulfon
    (2012-03-28 07:16)
    Po czymś takim, Przemek straci całkiem sympatię tej garstki kibiców, która mu jeszcze pozostała. Myślałem, że ten facet będzie trzymał jakiś "poziom" swojego wizerunku.Od jakiegoś czasu sprzedaję się jak k...przy trasie do Zgorzelca. Żałosne walki z popaprańcem "Testosteronem" i teraz jeszcze, zgoda na sklecenie filmu o sobie, to już dno.
  • ~Lechu
    (2012-04-06 20:57)
    Ania be,ania me ,ania kukuryku!!
  • ~Patrycja
    (2012-04-08 20:11)
    >>>>>> Zibi <<<<<<: Otóż wyobraź sobie, że wiele ludzi obejrzy ten film, w tym ja, i może okazać się to hitem. Ludzie nie doceniają ile inni mogą poświęcić. To, że Przemysław Saleta musiał zakończyć karierę, to nie znaczy że można go tak nieładnie potraktować. Wybrał to co ważniejsze i na 100 % nie zabraknie mnie o 22:00 przed telewizorem.
  • ~Vivi
    (2012-04-08 23:57)
    Panie Szymonie - zagrał Pan genialnie. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie.
  • ~Bogobojny
    (2012-04-10 23:41)
    Zeby skopal tuska czy bydloszewskiego - to bylby film !!!
  • ~Praktyk
    (2012-04-11 09:54)
    Film bardzo słaby:
    -aktor zwyczajnie nie pasuje na boksera, widać, że ze sportem ma doczynienia na planie filmowym dopiero, do tego jjest zwyczajnie fizycznie za mały
    -w film w zasadzie opowiada o związku mężczyzny z kobietą, na pierwszym planie są emocje między nimii
    -sam boks jest tylko tłem i to zmarginalizowanym totalnie.
    Wszyscy aktywnie ćwiczący jakiś sport będą zawiedzeni filmem, który raczej jest dla kobiet.
  • ~ste
    (2012-04-11 10:10)
    Film bardzo dobry,nie wiem czego oczekiwaliscie ,pisząc teraz ,ze słaby:(