• ~leo
    (2012-02-09 07:35)
    jak ta Koroniewska wygląda - szok
  • ~Jogi
    (2012-02-10 15:54)
    Re Alem A ty w ogóle masz pojęcie o tym co to znaczy dobrze grać ? No chyba ze mamy rozumieć że twoja wypowiedź jest wypowiedzią ironiczną ...
  • ~urlel
    (2012-02-13 08:55)
    To prawda<że polskie "gwiazdy" zarabiają tyle,ale dlaczego?Kto na to pozwala! Chyba my sami oglądając te durnoty! A poza tym jakie to gwiazdy!!!???
  • ~Hugo
    (2012-02-12 23:52)
    Ja za dzień zdjęciowy kasuję 40tys, zł...Niestety nie zobaczycie mnie na ekranie bo nasze seriale mają za cienki budżecik ;P
  • ~gramofon
    (2012-02-12 14:38)
    a kozuchowska ile dostaje? bo slyszalem ze bierze 10000 za dzien zdjeciowy
  • ~realista
    (2012-02-12 11:43)
    Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi ocenami istniejącej sytuacji,ale narzekanie i biadolenie nic tu nie zmieni,apeluję więc - może ktoś ma sposób żeby ostatatecznie w sposób rozsądny te wszystkie problemy załatwić.Czy ktoś taki się znajdzie?Chciałbym,bardzo,bardzo,bardzo.Samo narzekanie i biadolenie nic nie zmieni.Ja narazie takiego sposobu na zmianę nie widzę,ale może ktoś...!
  • ~wolny
    (2012-02-10 17:38)
    Abonament powinni placic tylko ci ktorzy zarabiaja 9 tys. dziennie .
  • ~kilof
    (2012-02-11 14:21)
    Zabrac tym pseudo aktorm kase ktora na nas zarobili i oddac potrzebujacym dzieciom tam przydadza sie lepiej,
  • ~juzek
    (2012-02-11 14:07)
    Siara! to sa aktorzy kiedys bylo wstyd przyznac sie ze w rodzinie jest aktor lenie,cwaniaczki i slizgacze te seriale to sa jeszcze gorsze jak w Brazyli.Do roboty ich pognac do kamieniolomow,albo do gnoju niech poznaja zapach natury.
  • ~Pikuś
    (2012-02-13 16:58)
    To wszystko są gwiazdy dla ubogich - płaćcie im jeszcze więcej i ogłupiajcie ludzi tymi kretyńskimi serialami - właśnie dlatego nie ma sensu płacić abonamentu!