• ~sycyli
    (2011-12-25 16:44)
    Teraz ja nie lubie ogladac KOZUCHWSKIEJ Dlatego ze juz niezyje Takiego konca jej niezyczylam i to jest koniec jej kariery i dalszej popularnosciNawet ze jest fanatyczka koscielna
  • ~KITY 2011
    (2011-12-25 16:50)
    Uśmiercenie Hanki czy "występy" Bieguna(?) to zdecydowanie najbardziej OBCIACHOWE "hity"(KITY !!!) telewizyjne Anno Domini 2011!!!
  • ~666uk
    (2011-12-25 18:28)
    " talenD-show zza oceanu" to zdecydowanie hit roku
  • ~moim zdaniem
    (2011-12-25 18:54)
    Najlepszy program, na który trzeba czekać CAŁY TYDZIEŃ, aż do czwartku: JAN POSPIESZALSKI - BLIŻEJ!

    I druga sensacja: zrobienie z Marszu Niepodległości w którym maszerowało kilkadziesiąt tysięcy ludzi przez ok 4 godziny - festiwalu rozrób pokazywanych w kółko, w postaci zapętlonych klipów filmowych. To jest majstersztyk TELEWIZYJNEGO KŁAMSTWA!

    Dopiero telewizje Obywatelskie II obiegu pokazały jak to wyglądało naprawdę. Niech żyje Internet!
  • ~pozdro
    (2011-12-26 00:22)
    Najciekawsza i najfajniejsza ,godna uwagi jest Kożuchowska ponieważ ona ma coś na prawdę fajnego w sobie . .ALE bardzo lubię też Nergala. .
  • ~hanka
    (2011-12-26 11:37)
    no,jak to sa sensacje,to reszta jest gorsza...co tu dodac,poglebianie dna,,,
  • ~bronek