• ~maja
    (2011-12-08 09:13)
    a ta Lesz co będzie robić ten wieszak beztalencie chwyta się wszystkiego seriali śpiewu TG i nic jej nie wychodzi niech wraca do tatusia
  • ~hanka
    (2011-12-09 14:02)
    tak wyglada program Polsatu-redklamy,reklamy,Rodzina zastepcza,reklamy,inny odcinek Rodziny,jakis dziennik,i tak w kolo -a w Sylwestra gwiazdy jakich nie znamy i sluchac nie damy rady-zmieniamy kanal-w Nowym Roku znow tak samo
  • ~Silvester
    (2011-12-09 16:26)
    Lesz(cz), Grzeszczak, Wyszkoni - czym te wszystkie pseudogwiazdeczki się różnią ? Może dostanie mi się po tyłku za to, co napiszę, ale to discopolowy Boys będzie najjaśniejszą gwiazdą tego Sylwestra. Chyba gdyby nie ,,Jesteś szalona", to o imprezie można byłoby śpiewać - ,,małe rzeczy".
  • ~Mira
    (2011-12-09 19:16)
    To maja być gwiazdy?.Zabierzcie im mikrofony i każcie zaśpiewać,uszy wam zwiędną
  • ~jojo
    (2011-12-10 16:15)
    Chyba "sylwester z FOZZem", bo przecież ta stacyjka firmowana przes słupa Solorza została założona właśnie za pieniądze z tej gigantycznej grabieży.
  • ~magda. ;d
    (2011-12-11 19:29)
    na serioo wystapia EIMH ? byloby gti ;D i inaczej niz zwykle. ;D z pewnoscia bylby to wtedy nie typowy sylwester. ;D
  • ~Marta
    (2011-12-20 20:36)
    Super!!Odliczam dni do Sylwka!
  • ~EIMH
    (2011-12-29 19:27)
    Jest EIMH WYSTĘPUJE TO WARTO WŁĄCZYĆ TO DYLKO DLA TEGO!!!
  • ~kasia23021995
    (2012-01-02 18:20)
    volver byli super a zwłaszcza Mariusz super pozdrawiam
  • ~Marek
    (2012-02-09 15:05)
    Widziałem występ Blue Cafe na YouTube i muszę przyznać, że robi ogromne wrażenie - można być ich fanem albo nie, ale na scenie są niesamowici, wszystko dograne w najdrobniejszym szczególe - widać, że to prawdziwi profesjonaliści! Mam nadzieję, że będą cześciej występować na takich plenerowych imprezach i będę mieć okazję ich zobaczyć na żywo.