• ~lulu
    (2011-12-05 09:49)
    JAKIE GWIAZDY. LUDZIE NAPUSZONE DZIADY
  • ~uf
    (2011-12-05 10:41)
    Wzruszające - pracownicy socjalistycznej budżetówki z wielką determinacją walczą z ciężkim losem.
  • ~Mirek
    (2011-12-28 10:02)
    Szczerze namawiam do obejrzenia,bo naprawdę warto.
  • ~Marta
    (2011-12-25 22:54)
    Wspaniały film.Ukazana prawda rzeczywista.Aktorzy świetnie grają.Nie opuszcze ani jednego odcinka.
  • ~dudus39
    (2011-12-21 11:44)
    Znam oba poruszane tu tematy , 1) pomoc społeczna napatrzyłem się jak to wygląda w realu bo miałem takie zalecenia , 2) bliższy jest mi temat alkoholizmu trochę zmienony ale sens o co w tym chodzi jest świetnie zachowany . Będę oglądał , nie interesują mnie sami aktorzy i jacy są ale to jak pokazują rzeczywistość ludzi SAMOTNYCH na obu płaszczyznach...
  • ~Agata
    (2011-12-16 18:52)
    Dobry film , sceny nie odbiegają od rzeczywistości pracy pracowników socjalnych.
  • ~rani
    (2011-12-05 16:48)
    A SKĄD DWORAK WZIĄŁ SZMAL NA NOWE BADZIEWIE I ILE IM ZAPŁACIŁ !!!
  • ~ja
    (2011-12-05 11:03)
    Ciekawy temat. Dobrze, że ktoś pomyslał, aby zrobić o tym temat. Dorociński, jak zwykle, zmierzła, zniechęcona mina. Czy ten facet zawsze musi grać takich ludzi? Może sam jest taki zwichrowany. Wygląda poza tym na ćpuna i człowieka z problemami alkoholowymi. Cieszę się natomiast, że gra w końcu Maćkowiak i Muskała.
    Serial trochwenaciągany, ale taka uroda seriali, nie musi być dokumentem. Zobaczę jeszcze jeden odcinek i zastanowię się, czy oglądać, czy nie.
  • ~szary
    (2011-12-05 10:42)
    Dobrze ze cos takiego powstalo. Moze nie jest doskonale, ale jest - pierwsze koty za ploty. Schematyczne? I dobrze latwiej bedzie zastanowic sie wielu osobom nad wlasnym postepowaniem. Dobrze ze jest cos innego niz TVN/Polsatowskie seriale o Warszawskiej klasie sredniej - kalki amerykanskich tasiemcow. Dorocinski daje rade, a i reszta tez wpozo!
  • ~Anna
    (2011-12-05 10:41)
    Raczej społeczni, przecież aktorzy pracują prawie za darmo.