• ~vh
    (2011-07-27 18:07)
    ~Drzazga 101 skoro z ciebie taki intelektualista to ze slownikiem sprawdz to co napisales i znajdz wszystkie bledy
  • ~ZbyszekD
    (2011-07-27 18:23)
    Do ,,vh'' jak jesteś taki dobry z Polskiego to wystąp w ogólnopolskim dyktando i wygraj - tam podobno można wygrać kupę szmalu. A poza tym czyż można być w czymś lepszym od najważniejszego człowieka w kraju?
  • ~misiek
    (2011-07-27 18:17)
    takimi serialami chcą otumaniać naród Polski
  • ~hanka
    (2011-07-30 16:54)
    wszystko mozna chciec wlepic do seriali-tylko po co???
  • ~Drzazga 101
    (2011-07-31 10:26)
    O Matko, już nic głupszego ten Polsat nie potrafi wymyśleć ! Hej !-
  • ~jeremi
    (2011-07-27 17:53)
    Że ci aktorzy chcą się na drobne rozmienić?To n i e w y p a ł ! ! ! ! ! ! ! !
  • ~art
    (2011-07-27 19:11)
    Jak zaczyna brakwać podstwaowych wartości dla życia to władza ROBI IGRZYSKA
  • ~mateo
    (2011-07-27 21:50)
    śŚwiat Według Kiepskich to świetny serial. Tylko trzeba mieć trochę rozumu i inteligencji żeby to zrozumieć. Uważam, że takie gnioty jak Magda M, 40 i pół, Usta itp urogają inteligencj widza.
  • ~ajron1960
    (2011-07-27 22:30)
    Stare dziady zachowajcie choć krztynę honoru, nie bądźcie prostytutkami. Druga część Alternatyw jano pokazało, że miniony czas się ne wrati, a Bareja już dawno nie żyje.
  • ~Jolka
    (2011-07-28 01:20)
    Bardzo się cieszę, że Karwowski wraca na ekran!
    Satyra, której niewielu rozumie, bo ma prawo nie pamiętać, też rozumiem.
    Dla nas, po wielu latach, wychowanych w komunie, ten serial jest jak oczyszczanie z naszych niedogodności, małości charakterów, zidiociałych postaw wobec rządzących, (delikatnie mówiąc) z naszych więzów i kajdanków.
    Kochamy "starych durnych Karwowskich, bo byliśmy podobni!"