• ~mondokarno
    (2011-05-30 18:08)
    freakshow
  • ~ela.z.
    (2011-05-30 22:56)
    myk ty to sie znasz na wokalizie...
  • ~meloman
    (2011-05-30 19:32)
    Xujnia z grzybnią
  • ~myk
    (2011-05-30 19:45)
    ten SZPAK z piórami i w koralach - inteligencją niegrzeszy - śpiewa srednio - jurorzy w tych ohach i acha - przesadzają - jest jak sztuczny miód - kiedy go się słucha tzn. ogląda - ciary nie lecą natomiast mdli.
  • ~Igor
    (2011-05-31 00:57)
    Najlepiej i najstabilniej z tej trójki śpiewa Ada Szulc.
  • ~Iwona
    (2011-05-31 09:04)
    Gienek, brakuje mi Ciebie na Rynku Wrocławskim. Iwona
  • ~Marlboras
    (2011-05-31 12:03)
    Gienek to taki Zombi :-) nie darze go sympatia, nie podoba mi sie jego osobowosc, taki zarozumialy jest. i jakis nie wyrazny.. nigdy nie wiadomo czy jest smutny czy sie cieszy, nie okazuje zadnych emocji co mi sie w nim nie podoba. choc mam tyle lat co on, fanem jego nie jestem. byc moze jak wyda plyte chetnie poslucham jego kawalkow ale gwiazda swiatowa ten czlowiek nigdy nie bedzie, nie ma w nim ikry i zadnego potencjalu na bycie kimkolwiek.

    Michal, z pewnoscia ciekawsza osobowosc, jak by go w tym programie nie bylo, zwrocie uwage jak by szaroscia i nuda wialo.!!! Wywolal wilkow z lasu co zrobili wokol niego wiele szumu. Czemu tylko nie mowi ze jest Gejem? Nikt mi nie powie ze jego zachowanie, ruchy i jego gesty sa typowo meskie. poki nie osiagnie swych celow i kariery nie ruszy, bedzie to trzymal w ukryciu, aby nie zawiodl wszystkich fajnych mlodych lasek ktore piszcza ze szczescia na jego widok :-)

    Ada?? kto to?.. nic ciekawego w tej osobie nie ma co by wzbudzilo jakiekolwiek zainteresowanie.

    Patrzac tylko na ich osobowosci to moim zdaniem nikt nic specjalnego soba nie reprezentuje .Oceniajac Talent i spiew przyznac musze ze Michal ma z nich najlepszy wokal.

    Na nikogo nie glosuje bo szczerze zwisa mi to kto wygra ten program.
    Show must go on :-)
  • ~Gienek z Krakowa
    (2011-05-31 16:24)
    Gienek wracaj do Krakowa !
  • ~klocia
    (2011-05-31 13:48)
    Gienek jest niewyrażny, Michał za bardzo siebie lansuje, Ada jest najprawdziwsza i ma talent !!!
  • ~ela
    (2011-05-31 21:38)
    do falbanek Szpaka pasuje Doda ze swoją nową płytą a na końcu zasmażka