• ~widz
    (2011-05-18 22:43)
    jolka sprawdz co to charyzma on napewno nie jest charyzmatyczny.fajnie spiewa ale eugeniusz lepiej he he
  • ~Irena
    (2011-05-29 22:12)
    Całym sercem jestem za Gienkim---widzę w nim wielki talent muzyczny

    aczkolwiek Michał też mi się podoba zwłaszcza jego barwa głosu i jego

    wrażliwość.
  • ~miriam
    (2011-05-22 23:20)
    Szpak jest nienaturalny, co chwilę śmieje się bez powodu by tylko pokazać pełen garnitur (krzywych z resztą) zębów,bo to pasuje do gwiazdy, którą się juz czuje, a zwróćcie uwagę, jak denerwuje się niczym uczniak, gdy czeka na ogłoszenie wyników, wtedy jakoś na chwilę przestaje się kontrolować i sztucznie uśmiechać - czyli ...tylko wtedy jest sobą
  • ~er
    (2011-05-23 11:42)
    PRZESTAŁAM GŁOSOWAĆ JAK SYMPATYCZNY PROGRAM WOJEWÓDZKI UPOLITYCZNIŁ!!!
  • ~nico
    (2011-05-24 11:23)
    Gienek śpiewaj nam zawsze.
  • ~Marta 2011-05-24
    (2011-05-24 13:27)
    Tylko i wylacznie tylko Michal Szpak - przypomina mi Niemena, ktory podobnie kiedys szokowal strojem, wlosami i ta wolnoscia sceniczna, narazajac sie ustawicznie na niewybredne uwagi, a dzisiaj jest osoba kultowa. Uwazajmy zatem na to, jak opiniujemy Michala. Wzbudza emocje, nigdy nie wiemy, jaki bedzie jego wystep i chociaz Gienek jest b.dobry, niestety, wiem czego sie po jego wystepie spodziewac.
  • ~Wiola
    (2011-05-30 08:21)
    Gienek albo Ada musi wygrac,nigdy nie Szpak...
  • ~Mariola
    (2011-05-30 08:05)
    Kibicuję Michałowi Szpakowi -tylko on zasługuje na nagrodę, jest nailepszy.
  • ~śpiewaczka do kotleta
    (2011-05-30 08:01)
    Z tej całej trójki najlepsza jest Ada,to jej życzę wygranej bo jest zdolną ambitną młodą dziewczyną, która nie "gwiazdorzy" w przeciwieństwie do swojego kolegi (koleżanki) Michała i Gienka który jest przewidywalny i ma wszystko w d... ! To Ada powinna być przykładem dla młodego pokolenia jak swoją ciężką pracą, ambicją i profesjonalizmem osiąga się sukces.
  • ~Jolka
    (2011-05-16 23:45)
    tylko Michał Szpak zasłużył na ZWYCJĘSTWO,który świetnie śpiewa,ma charyzmę,jest niepowtarzalnym człowiekiem tworzącym z głębi serca ciepły klimat.