• ~skwierzyna
    (2010-12-03 18:06)
    wygral najlepszy ,nie wiem po co te komentarze,zostawcie dziewczynke w spokoju!!!
  • ~edziu
    (2010-11-28 19:49)
    napewno powinna wygrac inna osoba niz magda zwyciezyła litosc
  • ~ewa
    (2010-11-28 16:06)
    Producent niech pomyśli o zmianie formuły. Co by było gdyby wygrał Kamil? Mala dziewczynka sama zeszła by ze sceny przez nikogo nie oklaskiwana nawet??? Tak zszedł Kamil i to mnie osobiście zabolało najbardziej! Swietny chłopak,nieprawdopodobny głos. Szkoda,że tak to się skończyło (choć uważam,że Madzia ma cudowny głos i wcale nie grala świadomie na uczuciach-to wrażliwa utalentowana dziewczynka)Chyba dam sobie spokoj nz tym programem. Jurorzy i prowadzący dolali oliwy do ognia zbyt dużo czasu poświęcając jakimś "trawkom", "hajowi" itd. Wyrządzili krzywdę Kamilowi,któremu pozostało się tylko uśmiechać... Powodzenia Kamil!
  • ~TALENT
    (2010-11-28 16:46)
    Byłeś świetny szkoda że nie wygrałeś razem z BEDNARKIEM BYLIŚCIE ŚWIETNI
  • ~sonia
    (2010-11-28 16:37)
    Pati jesteś boska masz kawał głosu ale Bednarek był najlepszy nie wiem jak te emerytki głosowały co to miało być mamy cię
  • ~CICHY
    (2010-11-28 16:53)
    CO TO MIAŁO BYĆ MAMY CIĘ TO CHYBA NIE TEN PROGRAM TO BEDNAREK POWINIEN WYGRAĆ KAMIL ALE MIAŁBYŚ MARYCHY ZA TYLE KASY OCZYWIŚCIE ŻART
  • ~Paula
    (2010-11-28 17:14)
    Zgadzam się . Kamil Bednarek powinien wygrać . Magda jest za młoda , ma jeszcze czas na rozwijanie swojej pasji po-prostu w tym wieku ona jeszcze nie zrobi kariery , a dla Kamila to była ogromna szansa .
    Ludzie nie wiedzą co to muzyka reggae !!
  • ~doska
    (2010-11-28 17:53)
    polska poszła na litość... ok mała ma świetny głos ale bez przesady... ma jeszcze czas... kamil powinien wygrać!!!
  • ~Guśka;)
    (2010-11-28 18:26)
    ludzie sie nad nia tylko zlitowali...
    Powinien Kamil wygrac a nie to dziecko...
  • ~robuś