Dziennik.plTelewizja

Sobota, 26 maja 2012

Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 23°C

"BrzydUla" jest już piękna!

2009-07-27 | Ostatnia aktualizacja: 19:44 | Komentarze: 0 | skomentuj
"BrzydUla" jest już piękna!

"BrzydUla" jest już piękna! / Inne

Czy to możliwe, że serialowa Ula Cieplak z brzydkiego kaczątka zmieni się w piękność? Wygląda na to, że tak. Już dzisiaj zobacz zupełnie odmienioną "BrzydUę".

Tej metamorfozy widzowie oczekiwali od wielu miesięcy! Twórcy serialu „BrzydUla” postanowili więc ujawnić efekt pracy stylistów nad nowym wizerunkiem Uli Cieplak. Serialowa Brzydula ma nową fryzurę, zaczęła się malować i totalnie zmieniła garderobę. Kto stoi za tą odmianą? Nowa czy stara miłość, a może zmiany zawodowe? Przekonamy się już we wrześniu, kiedy serial wróci na antenę TVN.

Tymczasem co niedziela o 20:00 powtórki w superpakietach po pięć odcinków, a 14 sierpnia na warszawskiej Agrykoli „Fanzlot” miłośników serialu. Start imprezy o godzinie 16:00.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«