Reaktywowane "Koło fortuny" hitem TVP2

| Aktualizacja:

Pierwszy odcinek nowej odsłony kultowego teleturnieju "Koło fortuny" zgromadził przed telewizorami blisko 2 miliony widzów. Stacja TVP2 w czasie emisji show była zdecydowanym liderem rynku telewizyjnego - donosi portal wirtualnemedia.pl.

wróć do artykułu
  • ~gosia
    (2018-05-05 15:16)
    odc z dnia 5052018 Pni prowadzaca w dniu dziejszym ubrala sie jakby miala15 pewnie tak sobie mysli w tym wieku nie wypada wkladac takich sukieneczek w ktorej jeszcze troszke a bedzie widac to czego nie powinno prosze sie przejzec w lustrze to nie ten wiek na sukienki ala z podstawowki i jeszcze pokazuje Pani Izabela pokazuje te chude nodi wstyd.
  • ~gosia
    (2018-03-26 17:15)
    witam penie piotrku widać mamy to samo zdanie na temat pani Izy która apsolutnie nie pasuje do tego programu pozdrawiam gosia
  • ~piotrek 28
    (2018-03-26 17:09)
    ma pani racje pani gosiu
  • ~gosia
    (2018-03-25 17:34)
    bardzo fajny teleturniej tylko Pani Izabela Krzan psuje caly jego wizerunek.Pan Rafał Brzozowski ładnie spiewa ale kiedy Pni Izabela zaczyna tanczyc mam ochote wyłaczyc telewizor, rusza sie tak jakby polknela kij i kreci tym suchym tylkiem i udaje ze umie tanczyc prosze o zmiane pani do odwracania liter ,zastanawiam sie kto ja wybral miss z tymi nogami jak tyczki ,czy telewizja nie miala innej pani do tego fajnego programu
  • ~Pola
    (2017-11-13 17:18)
    Odcinek dzisiejszy tz z dnia 13.11.2017 to istna farsa z udziałem głownej wygranej -samochodu .Nikt mi nie wmówi że to nie jest zmowa.
  • ~Dr
    (2017-09-12 10:42)
    Czy, idąc z duchem czasu, tym razem Michał będzię całował pana?
  • ~Moje zdanie
    (2017-09-12 09:50)
    Odgrzewane kotlety. I w ten sposób działania obecnej władzy i jej tuby propagandowj powoli cofają nas do zaścianka. Jeśli rządzi nami facet, który długo nie miał wlasnego kąta bankowego, nie portafi obsługiwać komputera, nie ma prawa jazdy, nie lubi latać samolotami, boi się ludzi/musi mieć osobistą ochronę nawet w Sejmie/, to dojdzie do tego co proponują bracia Karnowscy. Mianowicie likwidację wszystkich koncesji telewizyjnych i wydanie nowych,co oznaczałoby ogladanie tylko TVP i TRWAM.
  • ~Maro
    (2017-09-12 07:54)
    Guwniany program...to już nie jest ten sam co kiedyś...a prowadzący to duża lipa szkoda czasu na ten program....
  • ~hehe