Występ niesłyszącej tancerki w "Tańcu z gwiazdami" niedostępny dla osób głuchych. Polsat wyjaśnia

| Aktualizacja:

W najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami" występuje Iwona Cichosz - modelka i Miss Świata Głuchych. Niestety osoby Głuche nie mogły w pełni cieszyć się śledzeniem jej tanecznych zmagań. Brak napisów oraz tłumaczenia na język migowy sprawił, że nie mieli możliwości w pełni kibicować swojej koleżance.

wróć do artykułu
 • ~Autor
  (2017-03-06 22:38)
  Wypowiedź rzecznika godna polityka czyli bla bla bla...
 • ~Jaa
  (2017-03-07 01:09)
  Wstyd po prostu wstyd . Iwona musiala wziac tlumacza a my go prawie nie widzimy bo tu nie ma ani napisow ani tlumacza to jak mamy zrozumiec co mowia ludzie slyszace ehhh...
 • ~Oglądacz
  (2017-03-07 12:03)
  Ktoś nie pomyślał i wyszło fatalnie. Ogólnie wyszło że Polsatowcy wykorzystali ułomną do kolejnej swojej piarowskiej samokreacji... ale zdarza się i tak. Skandal tkwi gdzie indziej - skandalem jest "oświadczenie" rzecznika Matwiejuka w tej sprawie, to bełkot za który ten facet powinien wylecieć z roboty - On ośmiesza wszystkie dotychczasowe działania Polsatu w działalności dla niepełnosprawnych - a wystarczyło przecież przeprosić bez idiotycznych wykrętów... Polsat nie ma środków na napisy.... nieprawdopodobne !?????
 • ~tauryst
  (2017-03-28 19:59)
  Mam pytanie jeśli jest głucha , to jaki z niej tłumacz. O ile dobrze się orientuję to musiałaby tłumaczyć co mówią osoby słyszące.

Może zainteresować Cię też: