Wzruszający występ uczestników "The Voice of Poland" dla zmarłej Kasi Markiewicz [WIDEO]

X

Stacja TVP, w trakcie emisji ostatniego odcinka "The Voice of Poland", pokazała fragment wzruszającego koncertu, jaki uczestnicy programu nagrali dla Katarzyny Markiewicz. Ona sama nie doczekała emisji. Zmarła 23 marca.

Kasia Markiewicz wzięła udział w "The Voice of Poland", by spełnić swoje marzenie o zaśpiewaniu przed szeroką publicznością i poddaniu się ocenie jury. Po jej występie, jako jedyna odwróciła się Justyna Steczkowska. Uczestniczka miała zasilić jej drużynę.

Jestem w takim, delikatnie mówiąc, rozpaczliwym momencie mojego życia. (...) Wyczerpałam wszystkie możliwości leczenia, więc... spełniam swoje marzenia, po prostu - powiedziała na scenie Markiewicz.

Okazało się, że 38-latka, dwa lata wcześniej dowiedziała się, że choruje na raka szyjki macicy. Niestety w jej przypadku, wszystkie metody leczenia zawiodły. Markiewicz nie doczekała udziału w odcinkach na żywo. Zmarła 23 marca.

Jeszcze przed śmiercią Kasi Markiewicz, finaliści drugiej i trzeciej edycji muzycznego show TVP, nagrali dla niej specjalny koncert. Ona sama była już zbyt słaba, by wziąć w nim udział.

W sieci właśnie ukazał się fragment, na którym uczestnicy wykonują utwór Leonarda Cohena "Hallelujah". Cały koncert zostanie wyemitowany na antenie TVP2 w niedzielę, 6 kwietnia o godzinie 20.05.

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream