Luxuria Astaroth, czyli szczyt żenady w programie Wojewódzkiego

2014-03-19 11:02 | Aktualizacja: 11:03
Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego

Luxuria Astaroth u Kuby Wojewódzkiego / TVN)

Kuba Wojewódzki w swoim programie gościł już różnej maści show biznesowe twory. Jednak Luxuria Astaroth poziomem żenady i absurdu przebiła je wszystkie.



Luxuria Astaroth to "artystyczny" pseudonim Kamili Smoguleckiej, 19-latki aspirującej do roli celebrytki. Rozpoznawalność przyniosły jej występy w teledyskach Donatana oraz wypowiedź w jednym z programów śniadaniowych, w którym stwierdziła, że "pluje szatanowi w ryj".

Ostatnio o nastolatce znów zrobiło się głośno, za sprawą jej niewielkiej roli w filmie "Obietnica". Kuba Wojewódzki postanowił więc zaprosić ją do swojego show.

Pseudonim "Luxuria Astaroth" nawiązuje do okultyzmu i szatana. Sama Smogulecka nazywa siebie "personifikacją grzechów, za które umierał Chrystus" oraz "zaprzeczeniem pacyfizmu". W programie okazało się jednak, że poza wymyśleniem kontrowersyjnych haseł, nastolatce nie wystarczyło inwencji na sensowne wytłumaczenie swojego wizerunku. Przez kilkanaście minut obecności Luxurii w studio, Kuba próbował dowiedzieć się, jaki cel przyświeca jej prowokacjom.

Chodzi o hajs. (...) Ile Ty pracujesz w telewizji na swoje nazwisko? Ja wystąpiłam przez minutę i 25 sekund i wszystkie portale o mnie piszą. Rozumiesz ten fenomen? Ja robię to wszystko dla pieniędzy, dla hajsu. Kto by nie chciał ich mieć? - odparła rezolutna nastolatka.

Luxuria Astaroth udowodniła, że w show biznesie nie potrzebny jest talent ani nawet intelekt, wystarczy tupet, bezpodstawne przekonanie o własnej wyjątkowości i kilka naiwnie "szokujących" haseł. Tak powstaje nowe pokolenie polskich celebrytów.





Źródło: dziennik.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 14
  • ~Franek2014-03-27 16:56

    ~lolo2014-03-23 06:17
    Schodzimy na psy !

    Bzdura...90% Polaków to chłopstwo, a więc trudno wymagać, żeby podziwiali intelektualistów...Gdyby Pawłowska była chociaż trochę podobna do kobiety to zostałaby w tym ciemnogrodzie gwiazdą...

  • ~mietekkoks2014-03-23 09:19

    polski showbiz to dno i każdy kto nie ma głowy zrytej serialami o tym wie że tak jest już dawno , przy tej ********** za przeproszeniem , to już przesada . rzygam na takich ludzi jak ona , powinna sie na wieś przeprowadzić .

  • ~lolo2014-03-23 06:17

    Schodzimy na psy !

  • ~gimbazologia2014-03-23 00:57

    @down
    Co ***** xDDDDDD

  • ~JE.AC SEZONOWCOW2014-03-22 21:05

    solowy kawalek slonia- brain dead familia, z albumu z shellerem 'szkola wyrzutkow'. "Ty chłystku, jestem zaprzeczeniem pacyfizmu. Personifikacją grzechów, za które umierał Chrystus" ave D2!

  • ~xzx2014-03-21 18:56

    powiedziała prawde i **** xd

  • ~wow2014-03-21 15:44

    " Ja robię to wszystko dla pieniędzy, dla hajsu. Kto by nie chciał ich mieć?"i chyba nic wiecej nie trzeba komentowac...przestać promować rozmnażać się i mówić!!!<te 2ostatnie czasowniki do pijącej krew z okresu>

  • ~jest w wieku licealistek ale rozumu podstawowego2014-03-20 23:04

    Może i coś jest z nią nie tak bo aby straszyć, mając ich za plecami ,chłopaków z Paranienormalnych herbatą z tamponem (majaczyła coś o herbacie z krwią miesięczną) to już naprawdę trzeba być wyjątkową dyletantką. Ratowali ten program dobrą miną do złej gry Kuby i Smoguleckiej.

  • ~jaga2014-03-20 15:18

    Kto to jest to straszydło? Siano na głowie i siano w głowie.

  • ~asasa2014-03-19 23:06

    to nie sa hasla wymyslone przez nia jest za tepa :) to slowa z kawalka rapera Słonia :) sprzed okolo 2 lat :) a portale pisza ze ona to wymyslila :)