Luxuria Astaroth, czyli szczyt żenady w programie Wojewódzkiego

| Aktualizacja:
X

Kuba Wojewódzki w swoim programie gościł już różnej maści show biznesowe twory. Jednak Luxuria Astaroth poziomem żenady i absurdu przebiła je wszystkie.

Luxuria Astaroth to "artystyczny" pseudonim Kamili Smoguleckiej, 19-latki aspirującej do roli celebrytki. Rozpoznawalność przyniosły jej występy w teledyskach Donatana oraz wypowiedź w jednym z programów śniadaniowych, w którym stwierdziła, że "pluje szatanowi w ryj".

Ostatnio o nastolatce znów zrobiło się głośno, za sprawą jej niewielkiej roli w filmie "Obietnica". Kuba Wojewódzki postanowił więc zaprosić ją do swojego show.

Pseudonim "Luxuria Astaroth" nawiązuje do okultyzmu i szatana. Sama Smogulecka nazywa siebie "personifikacją grzechów, za które umierał Chrystus" oraz "zaprzeczeniem pacyfizmu". W programie okazało się jednak, że poza wymyśleniem kontrowersyjnych haseł, nastolatce nie wystarczyło inwencji na sensowne wytłumaczenie swojego wizerunku. Przez kilkanaście minut obecności Luxurii w studio, Kuba próbował dowiedzieć się, jaki cel przyświeca jej prowokacjom.

Chodzi o hajs. (...) Ile Ty pracujesz w telewizji na swoje nazwisko? Ja wystąpiłam przez minutę i 25 sekund i wszystkie portale o mnie piszą. Rozumiesz ten fenomen? Ja robię to wszystko dla pieniędzy, dla hajsu. Kto by nie chciał ich mieć? - odparła rezolutna nastolatka.

Luxuria Astaroth udowodniła, że w show biznesie nie potrzebny jest talent ani nawet intelekt, wystarczy tupet, bezpodstawne przekonanie o własnej wyjątkowości i kilka naiwnie "szokujących" haseł. Tak powstaje nowe pokolenie polskich celebrytów.

Udostępnij na Facebooku
  • ~asasa
   2014-03-19 23:06
   to nie sa hasla wymyslone przez nia jest za tepa :) to slowa z kawalka rapera Słonia :) sprzed okolo 2 lat :) a portale pisza ze ona to wymyslila :)
  • ~jaga
   2014-03-20 15:18
   Kto to jest to straszydło? Siano na głowie i siano w głowie.
  • ~ios
   2014-03-19 22:11
   po wiśniewskim i dodzie teraz czas na Luxurie, co za absurd...
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.