Monika Richardson zmieniła zdanie i wraca do TVP?

2013-02-22 09:52 | Aktualizacja: 09:53
Monika Richardson

Monika Richardson / AKPA)

Monika Richardson kilka lat temu w konflikcie rozstała się z TVP i publicznie deklarowała, że jej noga więcej tam nie postanie. Tymczasem jeden z tabloidów donosi, że dziennikarka zmieniła zdanie i zamierza powrócić do byłego pracodawcy.



Monika wraca do TVP 2. Będzie jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" - mówi informator "Super Expressu".

Przypomnijmy, iż Monika Richardson przez kilka lat była pracownikiem Telewizji Polskiej, a następnie zrezygnowała z etatu i współpracowała z TVP jako wolny strzelec. Jednak w 2010 roku stacja rozstała się z dziennikarką po tym, jak bez konsultacji z szefami, zdecydowała się ona wystąpić w reklamie kawy. Rozżalona Richardson w wielu wywiadach deklarowała wówczas, że jej noga w Telewizji Polskiej już nigdy nie postanie:

Nie jestem pracownikiem telewizji publicznej od sześciu lat. Nigdy już nim nie będę. Wiem to już od sześciu lat, że nim nie będę. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą instytucją. Absolutnie! Chociaż wiem, że wychodząc stamtąd zostawiam tam wielu wspaniałych, wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak ja dusili się tam i nadal duszą. Jeszcze się trochę poduszą. - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Wideoportalem.

Czyżby dziennikarka zmieniła zdaniem o swoim byłym pracodawcy?





Źródło: Super Express
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 57
1 2 3 4 ... 6 starsze
  • ~janinaH2013-02-27 20:50

    Zamachowski ci już nie wystarcza ?
    Tak za dużo musi płacić elementów , ma jednak sporą gromadkę dzieci ..
    Bez szmalu nie da się żyć .

  • ~krys2013-02-25 15:46

    jak to pani wraca---musza panią przyjąć

  • ~i tyle2013-02-24 14:10

    Ludzie nie cenią takich pustych blondynek kradnących cudzych mężów, ćpających, albo jedno i drugie.

  • ~tyz2013-02-24 13:54

    niech to g*wno wreszcie sie czepi jakiejs uczciwej roboty. Co ona soba reprezentuje?? Wlazlo toto do tv dzieki mamusi, a potem dzieki zagranicznemu mezowi bylo holubione, bo wiadomo Polacy mieli (i maja) cholerny kompleks zagranicy. I tak to trwalo cale lata. Tyle, ze ten babsztyl jest absolutnym zerem. Dosc sie nachapala, niech wypieprza np. na zmywak do Anglii, zeby sie troche zycia nauczyla

  • ~POpieram Tuska2013-02-23 18:03

    Nie dość, że płacimy na lisie POlitructwo, to jeszcze na qur wy? Posłucham wreszcie apelu naszego Donka i figę Braun dostanie moje pieniądze!

  • ~dudziak2013-02-23 09:33

    PŁACIĆ I NIE DYSKUTOWAĆ TUMANY NIE SŁUCHAĆ PŁEMIEŁA O NIE PŁACENIU TO KŁAMCA.

  • ~Kubuś2013-02-23 08:28

    Stare przechodzone i nie tylko babsko. Przykład "nastajaszczej bladzi".

  • ~red2013-02-23 07:58

    bo kazda dziennikarzyna to szmaciarzyna

  • ~adam2013-02-23 05:39

    Richardson byla najlepsza prowadzaca program z cudzoziemcami. Do tej pory zostala po niej luka Powinna wrococ i prowadzic program bo ma urok i wdziek a telewidz ja lubi BRAWO MINKA !!!

  • ~Ada2013-02-23 04:46

    Pani Moniko -Pani czas juz sie skonczyl...czy Pani nie potrafi tego zrozumiec - jako kto Pani wraca do telewizji? Czy nie ma juz innych na to miejsce?

1 2 3 4 ... 6 starsze