Monika Richardson zmieniła zdanie i wraca do TVP?

| Aktualizacja:
X

Monika Richardson kilka lat temu w konflikcie rozstała się z TVP i publicznie deklarowała, że jej noga więcej tam nie postanie. Tymczasem jeden z tabloidów donosi, że dziennikarka zmieniła zdanie i zamierza powrócić do byłego pracodawcy.

Monika wraca do TVP 2. Będzie jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" - mówi informator "Super Expressu".

Przypomnijmy, iż Monika Richardson przez kilka lat była pracownikiem Telewizji Polskiej, a następnie zrezygnowała z etatu i współpracowała z TVP jako wolny strzelec. Jednak w 2010 roku stacja rozstała się z dziennikarką po tym, jak bez konsultacji z szefami, zdecydowała się ona wystąpić w reklamie kawy. Rozżalona Richardson w wielu wywiadach deklarowała wówczas, że jej noga w Telewizji Polskiej już nigdy nie postanie:

Nie jestem pracownikiem telewizji publicznej od sześciu lat. Nigdy już nim nie będę. Wiem to już od sześciu lat, że nim nie będę. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą instytucją. Absolutnie! Chociaż wiem, że wychodząc stamtąd zostawiam tam wielu wspaniałych, wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak ja dusili się tam i nadal duszą. Jeszcze się trochę poduszą. - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z Wideoportalem.

Czyżby dziennikarka zmieniła zdaniem o swoim byłym pracodawcy?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Super Express
    Powered by ContentStream
    • ~--do Cezara
      2013-02-22 12:22
      -Cezar - rozczaruje Cie - tez bedziesz stary ! Obys pozostał przyzwoitym człowiekiem.
    • ~dina
      2013-02-22 12:38
      No pewnie ;zaczyna być "pusto w portfelu"
    • ~Wiesio 13 bicz na PiSmatołki
      2013-02-22 12:14
      Za "info" - "najpierw muszą abonenci podpisać umowę a potem mogą ściągnąć abonament . "Osoby wezwane do zapłaty abonamentu powinny przeczytać Kodeks Spółek prawa handlowego, który stanowi, że abonament jako forma rozliczenia finansowego jest możliwy jeżeli obie strony umowy cywilno-prawnej zaakceptują jej warunki i dojdzie do zawarcia takiej umowy. Telewizja Polska SA jedynie na podstawie takiej umowy może wystąpić do drugiej strony o wypełnienie swojego umownego zobowiązania. Stworzona TVP SA - jest innym podmiotem gospodarczym niż peerelowska TVP i jako osoba prawna powinna takie umowy z odbiorcami swoich programów zawrzeć, gdyż jako Spółka prawa handlowego nie może postąpić inaczej. Żaden posiadacz telewizora w Polsce nigdy nie zawierał umowy ze spółką TVP SA. Ustawa o tzw. abonamencie dotyczyła TVP, która była w PRL-u firmą państwową i która działała na zupełnie innych zasadach, w której obowiązywały ograniczenia płacowe. Ale rządzący się chcieli płacić swoim pupilom krociowe wynagrodzenia to powstała TVP SA jako spółka prawa handlowego mogła już tak działać, biznes - to biznes i co komu do tego, żadne ustawy kominowe już nie obowiązywały. Zapomniano tylko, że ustawa o abonamencie też już ich nie dotyczy i tu popełniono błąd. Reasumując Ci - co płacą datki na TVP SA robią to z przyzwyczajenia oraz z braku wiedzy nie orientują się, że nie muszą tego robić. Rada Nadzorcza TVP Spółka Akcyjna powinna być natychmiast odwołana i postawiona w stan oskarżenia pod zarzutem nienależytego sprawowania swoich funkcji, które są wysoko opłacane, a Zarząd Spółki również za bezczynność i świadome generowanie strat Spółki. Planowane na ten rok straty to ponad 60 mln zł. Pytanie co na to właściciel udziałów - pewnie też liczy na narodową zrzutkę, bo "ciemny" lud jest cyklicznie straszony w mediach komornikami, wpisaniem do rejestru dłużników, egzekucjami i firmami windykacyjnymi, a pranie mózgów powoduje, że ludzie coraz mniej kumają i ze strachu lub dla świętego spokoju w zębach kasę przyniosą ...he he he. - Ludzie dajcie sobie na luz. Myślicie, że kon-donek nie wiedział tego nawołując do niepłacenia abonamentu ?
    • ~brrrrrrrrrrrrrr
      2013-02-22 12:11
      Przeprosiła się z rodzinką .
      To taka sama hołota jak POlszewii.
    • ~Wiesio 13 bicz na PiSmatołki
      2013-02-22 12:04
      08.30 TVN - Dzień dobry TVN - prowadzi Bartosz Weglarczyk - wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturujacego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o oslawionego Józefa Światłę - admin]
      18.00 TVP2 - Panorama - prowadzi Hanna Lis - córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj - admin].
      Czy wiele sie zmienilo od tamtych czasów?
      19.30 TVP1 - Wiadomosci - prowadzi Piotr Kraśko - wnuk jednego z czolowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki - admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznan.
      20.00 TVN24 - Kropka nad i - prowadzi Monika Olejnik - zootechnik - córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika - admin], konfident slużb PRL, pseudonim "Stokrotka".
      21.30 TVN - Kuchenne rewolucje - prowadzi Magda Gessler - córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Miroslawa Ikonowicza - admin].
      .21.40 TVP2 - Tomasz Lis na zywo - syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imie nieznane - admin].
      22.00 TVN24 - Szklo kontaktowe - prowadzi Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania sie pod "Apelem krakowskim" [Bruno Miecugow - admin]
      22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Boguslawa Wojewódzkiego - admin]
      Zyczymy przyjemnego odbioru !
    • ~ANTY-MASON=ANTY-KOMUCH
      2013-02-22 12:09
      TUSKISTOSKA DZIUNIA ZOBACZYŁA DNO SAKIEWKI.
    • ~obywatel RP
      2013-02-22 12:50
      Nawet taka GWIAZDE "przypilil" kryzys finansowy , za KASE zrobi wiele przelknie i to zelazne postanowienie o TVP .NIE MA JAK TO BEZTROSKIE ZYCIE W TVP !!!. Abonament jest niesmiertelny nawet za rzadow p. premira Tuska !
    • ~ZBYCH
      2013-02-22 12:54
      WIESIOWI DO SZTAMBUCHA...
      RICHARDSON, KREWNA KRASKI Z TYCH KRASKOW I TIERENTIEW
    • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
      2013-02-22 15:18
      PEWNIE POwiedziała ŻE DALEJ BĘDZIE OGŁUPIAĆ NARÓD TAK JAK JEJ SZEF
      POwie , TAK WYGLĄDA MAFIA MEDIALNA PROPAGANDY OGŁUPIANIA NARODU OD KUCHNI ...
    • ~MONISIA SISIA
      2013-02-22 15:21
      Monika Richardson zmieniła zdanie i wraca do TVP? - NOOOOOOOO PROSZĘ JUŻ SIĘ MONISI PRZEJADŁA TVN CZY TEN ITI :)))