"Po prostu" - nowy program Tomasza Sekielskiego w TVP1

2012-11-23 09:16 | Aktualizacja: 09:16
Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski (Fot. Wojciech Jargilo / Newspix)

Tomasz Sekielski zadebiutuje na antenie TVP1 w styczniu 2013 roku jako gospodarz nowego, publicystycznego programu "Po prostu - Tomasz Sekielski". Audycja najprawdopodobniej będzie emitowana we wtorkowe wieczory.




Pierwotnie media podawały, że publicystyczny program Tomasza Sekielskiego w TVP1 będzie nosił tytuł "Obywatel Sekielski". Portal wirtualnemedia.pl, nieoficjalnie ustalił jednak, że nazwę audycji zmieniono na "Po prostu - Tomasz Sekielski".

W programie prezentowane będą reportaże oraz rozmowy gospodarza z gośćmi zaproszonymi do studia. Audycja ma poruszać bieżące tematy społeczno-polityczne.

"Po prostu" będzie emitowany na antenie Jedynki we wtorki, wciąż nie wiadomo jednak o której godzinie.

Tomasz Sekielski przednio był dziennikarzem stacji TVN, gdzie był reporterem "Faktów", współprowadzącym talk-show "Teraz my!", a ostatnio gospodarzem programu "Czarno na białym". Sekielski rozstał się z TVN-em w marcu tego roku. Obecnie wciąż obowiązuje go zakaz pracy dla konkurencji.






Źródło: wirtualnemedia.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 35
  • ~jola2012-11-24 17:31

    To oznacza że Tomasz Lis straci wkrótce program

  • ~Reporter z PAPą2012-11-24 09:49

    Lis,Sekielski - to klony,te same POstbolszewickie poglądy lansowane we wszystkich "gadzinowych,antypolskich mediach"... jak oglądam tych klakierów,to na wymioty mie zbiera!...wczoraj przypadkowo obejrzałem krótki fragment kloacznego programu "szkiełko kontaktowe dla kapusiów KGBowskich" - co za debile tam się produkują,a jak się wiją,sączą jad,przybierając maskę psudointeligenta,siląc się na kretyńskie uśmieszki - ludzie,wy w tym szkiełku jesteście tak przewidywalni,że gdybym wyłączył głos w telewizorze,to w 100 % odgadł bym wasze "WSIowe - oceny,refleksje,przemyślenia(?!)"... wy tak się lubicie sami nakręcac?.

  • ~fej2012-11-24 00:54

    To ten od tasm begerowej? Toz to holota nie gwiazga.

  • ~Obserwator2012-11-24 00:43

    nie bede ogladac jego programu typ platnej prostytutki

  • ~Gosc2012-11-24 00:42

    TVP nie powinna go zatrudnic, moze i wnikliwie robil swoje programy ale plul na nas,robil intrygi polityczne /Beger/ a jak go wygryzl Morozowski/ chociaz beznadziejny/ to przylecial do Brauna, bo sie zorientowal, ze wiecej moze zarobic,zonie sie we lbie przewroci a wyrosla w nedzy

  • ~rokris2012-11-23 23:47

    Celowe działania długookresowe.

    patrz: gwiazda Polsatu, która wróciła do firmy po wykonaniu zadania.

  • ~tunka2012-11-23 22:18

    To jakis nalot tvn-owców na publiczną! Czyżby szczury zwiewały z topiącego sie tivienu? Sami sobie oglądajcie tę dworakową publiczną. Ja wolę słonie, ślimaki i jeże, oulskich kanałów bez odruchu wymiotnego sie nie da.

  • ~KAROL2012-11-23 21:45

    jeszcze jeden zasraniec na utrzymanie abonamentu, za wszystko jest winny drań DWORAK, ale te rządy wiecznie nie będzie trwać , to wszystko jest powiązane z hołotą czerwoną z pod sierpa i młota, na pewno dranie przeminiecie w nie-chwale

  • ~max2012-11-23 21:26

    ha,ha -będą się ścigać w wazeliniarstwie PO

  • ~Fallikot2012-11-23 21:01

    Statek tonie, szczury uciekają.