"Po prostu" - nowy program Tomasza Sekielskiego w TVP1

X

Tomasz Sekielski zadebiutuje na antenie TVP1 w styczniu 2013 roku jako gospodarz nowego, publicystycznego programu "Po prostu - Tomasz Sekielski". Audycja najprawdopodobniej będzie emitowana we wtorkowe wieczory.

Pierwotnie media podawały, że publicystyczny program Tomasza Sekielskiego w TVP1 będzie nosił tytuł "Obywatel Sekielski". Portal wirtualnemedia.pl, nieoficjalnie ustalił jednak, że nazwę audycji zmieniono na "Po prostu - Tomasz Sekielski".

W programie prezentowane będą reportaże oraz rozmowy gospodarza z gośćmi zaproszonymi do studia. Audycja ma poruszać bieżące tematy społeczno-polityczne.

"Po prostu" będzie emitowany na antenie Jedynki we wtorki, wciąż nie wiadomo jednak o której godzinie.

Tomasz Sekielski przednio był dziennikarzem stacji TVN, gdzie był reporterem "Faktów", współprowadzącym talk-show "Teraz my!", a ostatnio gospodarzem programu "Czarno na białym". Sekielski rozstał się z TVN-em w marcu tego roku. Obecnie wciąż obowiązuje go zakaz pracy dla konkurencji.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: wirtualnemedia.pl
  • ~telewidz
   2012-11-23 14:29
   Powiem tylko jedno...SPIEPRZAJ DZIADU.
  • ~PISowiec
   2012-11-23 13:35
   3 razy nie, nie bo nie
  • ~zzz
   2012-11-23 12:22
   Gwiazda?A kto to taki?
   Za dużo tych pseudo gwiazd od brania pieniędzy.Znowu publiczna TVP zapłaci wysoką pensję, a prezes będzie narzekał że ludzie nie płacą abonamentu.Mniej polityki w TVP!!!I różnego rodzaju mord politycznych plis.Publiczna TVP jest o d misji, kultura ,sport, informacje,programy o pięknie regionu albo kraju.
   TVP każe sobie płacić za kanał sport a bezczelnie pobiera abonament.W zamian daje nam mordy polityków i pseudo gwiazd.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.