Szokujący program o chirurgii plastycznej w TVN Style

| Aktualizacja:
X

"Sekrety chirurgii" to pierwsze polskie reality show w pełni poświęcone tematyce operacji plastycznych. Sekrety pracy chirurgów, intymne tajemnice pacjentów i kulisy walki o młody i piękny wygląd już od września zagoszczą na antenie TVN Style.

Jedną ze znanych osobowości, która zgodziła się na zabieg przed kamerami nowego programu była Maria Czubaszek:

Zawsze miałam nienachalną urodę, ale teraz wyglądam jak purchawka - wyznała pani Maria i położyła się pod skalpel, żeby zoperować i podnieść powieki.

Jeśli nie zoperuję przerośniętych warg sromowych, obetnę je nożyczkami - płacze dwudziestoletnia Karolina, która po latach ukrywania defektu decyduje się na operację. Chłopak z prowincji chce przejść cykl zabiegów, żeby upodobnić się do znanego aktora. Dla policjantki dotkniętej rzadką chorobą klinika jest ostatnią deską ratunku. Kobieta od lat zmaga się z nadmiernym owłosieniem: Czuje się, jak niedźwiedź, jak dziwadło....

Jednak „Sekrety chirurgii” śledzą nie tylko losy pacjentów, ale także całego personelu szpitala.

Czasem przychodzą do mnie kosmici - przyznaje jeden z lekarzy - zdarza się, że pacjenci mnie szantażują - dodaje po chwili. 

Program rozwieje wiele mitów związanych z chirurgią plastyczną. Czy to prawda, że implant piersi może eksplodować w samolocie albo podczas nurkowania? Czy mężczyźni rzeczywiście potrafią rozpoznać, który biust jest naturalny, a który jest dziełem specjalistów?

Sekrety chirurgii” zadebiutują na antenie TVN Style już 7 września o godzinie 22.30.

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~henio
   2012-08-24 13:31
   Pani Maria powinna się leczyć bo ma coś z głową
  • ~zzz
   2012-08-24 14:49
   A henio powinien też się leczyć, bo nie lubi ludzi. A to też jest choroba.
  • ~dsf
   2012-08-26 12:11
   henio ma rację
  • ~sp
   2013-04-19 16:01
   Dobrze byłoby p. Czubaszek trochę utemperować język bo plecie głupoty.
  • ~123
   2015-04-16 19:07
   A ja bardzo lubię błyskotliwe wypowiedzi p. Czubaszek.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.