W 21. roku nadawania „Jerry Springer” to wciąż najbardziej szokujący telewizyjny talk show – od początkowych okrzyków „Je rry!, Je rry!” aż po nieocenione mądrości życiowe, którymi Springer puentuje. Program ten zapoczątkował formułę, którą widzowie wręcz kochają nienawidzić. Choć od debiutu minęły już ponad dwie dekady, Jerry jest wciąż w formie, a najnowsze premierowe odcinki emitowane w Polsce w całości i bez cenzury z pewnością nie zawiodą widzów. Zapowiada się wiele kontrowersyjnych tematów I konfrontacje, jakich dotąd jeszcze nie było.

Pierwszym gościem jest Phillip, który chciałby dodać nieco pikanterii do swojego związku z Megan. Ale jaka będzie jej reakcja, gdy okaże się, że jej partner szukał wrażeń u ponętnej striptizerki? Spodziewajcie się także, że w ruch pójdą pięści, gdy drugi z gości, Chris, odkryje, iż jego siostra pracuje jako pani do towarzystwa… a jej alfonsem jest jego najlepszy przyjaciel!

Premierowe odcinki show „Jerry Springer” – bez cenzury – wyłącznie na kanale Zone Reality od 25 czerwca 2012 w dni powszednie o godz. 22.00.