"Jerry Springer" - nowe odcinki najbardziej kontrowersyjnego talk show

2012-06-19 15:44 | Aktualizacja: 15:49
Jerry Springer

Jerry Springer / Zone Reality)

Bez tabu, bez wstydu, bez cenzury – nowe odcinki kontrowersyjnego talk show Jerryego Springera już w czerwcu w Zone Reality. Król gatunku po raz kolejny zaprasza gości i ku uciesze zgromadzonej w studio publiczności, nakłania ich do wyjawiania tajemnic i doprowadza do ostrych konfrontacji.
W 21. roku nadawania „Jerry Springer” to wciąż najbardziej szokujący telewizyjny talk show – od początkowych okrzyków „Je rry!, Je rry!” aż po nieocenione mądrości życiowe, którymi Springer puentuje. Program ten zapoczątkował formułę, którą widzowie wręcz kochają nienawidzić. Choć od debiutu minęły już ponad dwie dekady, Jerry jest wciąż w formie, a najnowsze premierowe odcinki emitowane w Polsce w całości i bez cenzury z pewnością nie zawiodą widzów. Zapowiada się wiele kontrowersyjnych tematów I konfrontacje, jakich dotąd jeszcze nie było.

Jerry Springer
Jerry Springer
fot. Zone Reality

Pierwszym gościem jest Phillip, który chciałby dodać nieco pikanterii do swojego związku z Megan. Ale jaka będzie jej reakcja, gdy okaże się, że jej partner szukał wrażeń u ponętnej striptizerki? Spodziewajcie się także, że w ruch pójdą pięści, gdy drugi z gości, Chris, odkryje, iż jego siostra pracuje jako pani do towarzystwa… a jej alfonsem jest jego najlepszy przyjaciel!

Premierowe odcinki show „Jerry Springer” – bez cenzury – wyłącznie na kanale Zone Reality od 25 czerwca 2012 w dni powszednie o godz. 22.00.


Źródło: Materiały prasowe

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV