Lemon zwycięzcą "Must be the music". Pokonali hip-hopowy NPWM

X

Zmagania uczestników 3. edycji show "Must be the music" dobiegły końca. W wielkim finale programu zwyciężyła grupa Lemon, która w ścisłej dogrywce pokonała hip-hopowy skład Najlepszy Przekaz w Mieście.

W finałowym odcinku wystąpiło 10 uczestników wyłonionych w półfinałach oraz dzięki głosom internautów. Jury wielokrotnie podkreślało, że finaliści prezentują niezwykle wysoki poziom i niemal każdy z występów spotykał się z ich uznaniem.

Najwięcej głosów krytyki spadło na Sebastiana Białka. Raper po raz kolejny zaprezentował utwór jego autorstwa, tym razem dedykowany własnej mamie. Jurorzy zarzucili mu granie na najniższych emocjach, epatowanie poważnymi tematami i przekroczenie granicy dobrego smaku. 

Wyłonienie zwycięzcy programu wymagało podwójnego głosowania widzów. Najpierw, ogłoszono dwójkę wykonawców, którzy otrzymali najwięcej głosów. Później, spośród nich, w ścisłej dogrywce widzowie wybrali zwycięzcę.

W wyborze najlepszego muzyka tej edycji publiczności pomogło jury. Zaraz po pierwszym występie grupy Lemon, Adam Sztaba zasugerował, że to właśnie oni powinni zwyciężyć. Panowie błagam, wygrajcie ten program - apelował juror.

Opinię kompozytora poparli pozostali członkowie jury, którzy w odpowiedzi na pytanie Macieja Rocka o swoich faworytów zgodnie wskazali zespół Lemon.

Zwycięzcy "Must be the music" otrzymali czek na 100 tys. złotych, możliwość występu podczas tegorocznego festiwalu Toptrendy oraz promocję w radiu RMF FM.

Oto występ grupy Lemon w półfinale. Zasłużyli na zwycięstwo?

http://youtu.be/NA1GpWdF6EA

Udostępnij na Facebooku
Źródło: dziennik.pl
  • ~KIBIC
   2012-05-14 14:26
   NIE WYOBRAŻAM SOBIE BYCIA NA KONCERCIE ZESPOŁU LEMON TAKIE WYCIE JEST NIE DO ŚCIERPIENIA WOLE NPWM
  • ~xxx
   2012-05-14 15:18
   głosowałam za Lemon, i miałam rację ;D najlepszy !
  • ~Lemon*Wiktoria
   2012-05-14 15:32
   Lemon są lepsi są góralami i w ogóle lepiej śpiewają bo nPWM nie umnieją jeszcze rapu zabardzo śpiewać !! ;) Ja głósowałam na LemON ;)
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.